Zaproszenie członków Izby na Akademię Psychologii Sądowej oraz praktyczne szkolenia “Legal English For Scholars” i “Negotiation Strategies & Techniques” z absolwentem Harvard Law School

Szanowni Państwo,

na prośbę Center For American Studies pragniemy serdecznie zaprosić radców prawnych i aplikantów radcowskich Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku do udziału w Akademii Psychologii Sądowej oraz szkoleniach Legal English For Scholars i Negotiation Strategies & Techniques prowadzonych przez wybitnych adwokatów i profesorów prawa z USA (w tym absolwenta Harvard Law School).

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie weekendowym na platformie Zoom.

1. Szkolenie Legal English For Scholars (piątek 20 stycznia 17:30-21:00 oraz sobota 21 stycznia 10:30-16:00).

· Cel szkolenia: nauczysz się pisać anglojęzyczne artykuły do czasopism prawniczych, rozdziały w monografiach, glosy oraz komentarze – wszystko to na przykładach!

· Prowadzący: Profesor Gabrielle Lynn Goodwin jest ekspertką z zakresu pisaniu prawniczego, analizy tekstów prawnych i prawa dziedzictwa kulturowego. Ukończyła prawo (Chicago-Kent College of Law), psychologię i lingwistykę (University of Utah) oraz lingwistykę stosowaną (Indiana University). John Patrick Higgins (USA) jest absolwentem George Mason University i teoretykiem prawa.

· Termin rejestracji early-bird z prawie 25% rabatem: 12 stycznia 2023.

· Koszt udziału ze zniżką to tylko 269 PLN (zamiast 349 PLN).

· Link do pełnego opisu szkolenia na Facebooku: https://fb.me/e/33eYaASvv

2. Akademia Psychologii Sądowej (piątek 20 stycznia 18.00-21.15, sobota 21 stycznia 10.00-15.30, niedziela 22 stycznia 10.00-15.30).

· Cel szkolenia: (1) Poznasz standardy metodologiczne diagnozy psychologicznej warunkujące wydawanie poprawnych pod względem formalnym i merytorycznym opinii sądowo-psychologicznych; (2) Opanujesz wybrane konstrukty psychologiczne (osobowość, motywacja oraz inteligencja); (3) Dowiesz się jak w praktyce działa opiniowanie sądowo-psychologiczne w sprawach karnych, cywilnych i opiekuńczych oraz profilowanie.

· Prowadzące to cztery energiczne ekspertki: dr Ewa Habzda-Siwek, dr Karolina Dukała, Ewa Wach i dr Agnieszka Haś.

· Termin rejestracji early-bird z niemal 30% rabatem: 11 stycznia 2023.

· Koszt udziału ze zniżką to tylko 499 PLN (zamiast 699 PLN).

· Link do pełnego opisu szkolenia na Facebooku: https://fb.me/e/26ON5wOk4

3. Szkolenie Negotiation Strategies & Techniques (sobota 4 lutego 13.00-18.00, niedziela 5 lutego 13.00-16.00).

· Cel szkolenia: nauczysz się stosowania prawidłowych technik negocjacji i aplikowania ich w kontekście szybkich i trudnych negocjacji prawno-biznesowych przy użyciu “mapy negocjatora”.

· Prowadzący: Hal Abramson, obecnie profesor Touro Law Center (Nowy Jork), jest absolwentem studiów biznesowych (University of Michigan), prawniczych (Syracuse University i Harvard Law School) oraz administracji publicznej (Harvard Kennedy School of Government). Christopher R. Kelley jest profesorem prawa na University of Arkansas School of Law oraz doświadczonym adwokatem (pracował w najlepszych amerykańskich kancelariach, m.in. Arent Fox i Lindquist & Vennum).

· Termin rejestracji early-bird: 23 stycznia 2023 roku

· Koszt udziału ze zniżką to tylko 249 PLN (zamiast 349 PLN).

· Link do pełnego opisu szkolenia na Facebooku: https://fb.me/e/2zAxwqA5F

Szczegółowe oferty (PDF) trzech powyższych szkoleń i konferencji znajdują się w załączeniu. W razie problemów z rejestracją uprzejmie prosimy członków Izby o kontakt mailowy: office@cfasofficial.com.

Załączniki:

· Oferta/opis szkolenia Legal English For Scholars (PDF);

· Oferta/opis Akademii Psychologii Sądowej (PDF);

· Oferta/opis szkolenia Negotiation Strategies & Techniques (PDF).