ZAPISY NA KASY FISKALNE – PODSUMOWANIE OFERT

 

Szanowni Państwo,

Dnia 31.03.2021 r. osoby, które zgłosiły swoje zainteresowanie nabyciem kasy fiskalnej w ramach zakupu grupowego organizowanego przez OIRP otrzymały na swoje skrzynki e-mail informację o wyborze najkorzystniejszych ofert wraz z dalszymi instrukcjami odnośnie finalizacji zakupu kas (uprzejmie prosimy o sprawdzenie skrzynek e-mail).

Jeżeli są jeszcze osoby, które interesuje zakup kasy fiskalnej w ramach oferty grupowej, a nie zgłosiły dotąd swojego zainteresowania, osoby te proszone są o kontakt z r.pr. Łukaszem Winkowskim (lukasz.winkowski@oirp.gda.pl) celem otrzymania podsumowania ofert. Składanie zamówień na kasy trwa do 9.04.2021 r. (piątek) – po tej dacie ceny specjalne z ofert nie będą gwarantowane przez oferentów.

Ponadto, jeżeli są osoby zainteresowane kasami FAREX PRO 300 lub FAREX PRO 600, na życzenie r.pr. Łukasz Winkowski może udostępnić najlepszą ofertę na te kasy, uzyskaną w dniu dzisiejszym (kasy tej marki nie były dostępne u oferentów wybranych w ramach zapytania ofertowego).

Pozdrawiam,

Łukasz Winkowski

Radca prawny