Zapisy na kasy fiskalne on-line!

W związku ze zbliżającym się obowiązkiem wymiany kas fiskalnych na kasy on-line (lipiec 2021 r.) komisja ds. promocji, marketingu i wykonywania zawodu zwróciła się do podmiotów dostarczających takie kasy o złożenie oferty w ramach zakupu grupowego.

Zapraszamy wszystkich chętnych radców prawnych do wpisania się na listę osób zainteresowanych zbiorczym zakupem kasy fiskalnej on-line. Im więcej będzie chętnych, tym zwiększa, jest szansa na uzyskanie satysfakcjonującego rabatu. Podobne działania prowadzone były w czasie, gdy po raz pierwszy pojawił się obowiązek posiadania kas fiskalnych przez prawników świadczących pomoc prawną na rzecz osób fizycznych. Wtedy nieformalna grupa radców prawnych, która dokonała zbiorczego zakupu, wynegocjowała satysfakcjonujący rabat, stąd liczymy na podobny efekt i tym razem.

Osoby zainteresowane grupowym zakupem kas fiskalnych proszone są o zgłoszenie się do r. pr. Łukasza Winkowskiego w drodze e-mail (lukasz.winkowski@oirp.gda.pl) do dnia 29 marca 2021 r. Zainteresowani proszeni są o wskazanie czy interesuje ich oferta na kasę fiskalną stacjonarną, czy przenośną.

Po zebraniu ofert do osób, które wyrażą zainteresowanie zakupem grupowym, wysłana zostanie najbardziej atrakcyjna cenowo oferta, celem potwierdzenia zainteresowania zakupem, a następnie sfinalizowania transakcji bezpośrednio ze sprzedawcą, z powołaniem się na specjalną ofertę przygotowana dla OIRP.