Zapisy na 62 edycję Biegu Westerplatte! – Zapisy zakończone!

ZAPISY DO DRUŻYNY BIEGOWEJ ZAKOŃCZONE


Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

z wielką radością ponownie informujemy, że rozpoczynamy zapisy do drużyny biegowej OIRP Gdańsk, tym razem na 62 edycję Biegu Westerplatte! Ten historyczny bieg odbędzie się w dniu 15 września 2024 roku w Gdańsku.

Jeśli jesteś członkiem OIRP Gdańsk i chcesz dołączyć do naszej drużyny, to teraz jest idealny moment!

Aby się zapisać, wystarczy dokonać rejestracji na stronie organizatora: https://biegwesterplatte.pl, zapisać się bez dokonywania płatności, ale koniecznie zaznaczając drużynę OIRP Gdańsk, później już tylko należy wysłać e-mail na adres: tomasz.oleksiewicz@oirp.gda.pl i czekać na informację zwrotną.

Uwaga, termin zgłoszeń dla naszej drużyny upływa 31 lipca 2024 roku, a ilość miejsc jest ograniczona a limit to 20 osób, dlatego w wiadomości zwrotnej będziemy potwierdzać, czy zamieściłeś się na bezpłatny udział w wydarzeniu.
Uwaga, że po tym terminie każdy biegacz i tak nadal może biec z nami jako nasza drużyna OIRP Gdańsk, z tym że będzie musiał samodzielnie już dokonać płatności.

Przed przystąpieniem do biegu zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Biegu Westerplatte. Znajdziesz go na oficjalnej stronie wydarzenia.

Dołącz do naszej drużyny OIRP Gdańsk, bądźmy dumą naszego samorządu wspólnie stając na starcie Biegu Westerplatte!

Zapraszamy do zapisów i życzymy owocnych treningów!

UWAGA!

W wiadomości e-mail kierowanej na adres tomasz.oleksiewicz@oirp.gda.pl w sprawie zapisu, dla które osób będą chciały być powiadamiane o powyższym wydarzeniu, w tym min. o miejscu naszego wspólnego spotkania przed startem, proszę o podanie nr telefonu, wówczas dołączę chętnych do grupy na Whatts’up- będzie to grupa wyłącznie dla potrzeb tego jednego wydarzenia.