Wyszukiwarka SzukajRadcy.pl – spotkanie dla Radców i Aplikantów – 27 września – godzina 14:00 (ZOOM)

Szanowni Państwo,

działając w imieniu Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych Włodzimierza Chróścika, w związku z kontynuacją promocji wyszukiwarki szukajradcy.pl, dostępnej dla wszystkich radców prawnych w całej Polsce, zapraszamy Państwa na spotkanie online dotyczące logowania się do platformy e-kirp.pl, zakładania wizytówki radcy prawnego oraz korzyści z posiadania konta na e-kirp.pl i zarejestrowania się w wyszukiwarce szukajradcy.pl.

Wyszukiwarka szukajradcy.pl jest nowoczesnym, użytecznym narzędziem, które z jednej strony ułatwia kontakt pomiędzy pełnomocnikami a potencjalnymi klientami, natomiast z drugiej wspiera budowanie rozpoznawalności zawodu radcy prawnego. Wyszukiwarka docelowo ma stać się pełną bazą radców i stanowić dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.
Spotkanie otworzy Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik, a uczestniczyć w nim będą także Wiceprezes KRRP Aleksandra Gibuła, Sekretarz KRRP Agnieszka Gajewska-Zabój oraz manager projektów IT w Biurze KRRP Karolina Królikowska.
Spotkanie odbędzie się 27 września o godz. 14.00 w formie zdalnej na platformie Zoom i jest dedykowane wszystkim członkom samorządu – zarówno radcom prawnym, jak i aplikantom radcowskim.
Link do spotkania:
Identyfikator spotkania: 820 9681 5429 Kod dostępu: 542487