Webinar – Praca w chmurze – nowe możliwości dla biznesu (także prawnego)

Szanowni Państwo,

W imieniu Wiceprezesa KRRP r.pr. Zbigniewa Tura poniżej przesyłam informację dotyczącą webinaru „Praca w chmurze – nowe możliwości dla biznesu (także prawnego)”, który odbędzie się w środę 25 listopada br.

Rynek oferuje prawnikom wiele narzędzi i rozwiązań technologicznych. Bezpieczną i nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań serwerowych jest chmura. Jej kluczowe korzyści to brak inwestycji we własną infrastrukturę sprzętową i opiekę techniczną. Czy prawnicy chętnie sięgają po narzędzia chmurowe? Czy są one wystarczająco elastyczne i skalowalne, aby zagwarantować kancelariom wzrost na równi z jej rozwojem?

Zapraszamy Państwa na 45-minutowy bezpłatny webinar, podczas którego opowiemy o rozwiązaniach zarezerwowanych nie tylko dla dużego biznesu.

Informacje szczegółowe:

Wydarzenie współorganizowane przez Krajową Izbą Radców Prawnych i Wydawnictwo Wolters Kluwer.

Zapraszamy!