WARSZTATY – „Stres i wypalenie zawodowe –przyczyny i zapobieganie“

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztaty pt. STRES I WYPALENIE ZAWODOWE–PRZYCZYNY I ZAPOBIEGANIE, które zostaną przeprowadzone przez p. Ewę Laus (wiecej informacji: https://www.sic4b.pl/ )

Warsztat poświęcony jest poznaniu i przećwiczeniu kilku sposobów radzenia sobie ze stresem; redukowania jego skutków i objawów. Ćwiczone techniki skoncentrowane będą na sferze myślenia i zachowania, a dotyczyć będą pracy z własnymi postawami wobec stresu, wykorzystaniu zasobów do radzenia sobie z nim oraz techniki wzmacniających asertywność i reagowanie na krytykę. Tematyka warsztatu może pomóc uczestnikom w „zarządzaniu” stresem, wypracowaniu swojego własnego pakietu działań antystresowych, uwzględniających własny temperament, zainteresowania i możliwości.

Program w załączeniu.

Termin: 14-15 maja 2022 w godz. 15.00-18.30

Miejsce: Ośrodek Szkoleniowy OIRP Gdańsk
ul. Czajkowskiego 3, 80-169 Gdańsk

Forma: zajęcia na Sali

Liczebność grupy – max 12 osób. Po zapisaniu się 12 uczestników pula zgłoszeń zostaje zamknięta.

Cena za całość warsztatu pokrywany jest przez Okręgową Izbę Radców Prawnych!

Każdy z uczestników otrzyma materiały ćwiczeniowe oraz handouty.

Zapisy : szkolenia@oirp.gda.pl

Uwaga Decyduje kolejność zgłoszeń!