Uroczyste ślubowanie aplikantów I roku – relacja

W dniu 19 grudnia 2022 roku w Ośrodku Szkoleniowym Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku przy ul. Czajkowskiego 3 odbyło się uroczyste ślubowanie aplikantów I roku, którzy rozpoczynają swoje szkolenie w 2023 roku.

Ślubowanie od 69 obecnych aplikantów odebrała Dziekan Rady OIRP r. pr. Magdalena Witkowska.

Oprócz Pani Dziekan uroczystość swoją obecnością oraz krótkimi przemowami uświetnili Wicedziekan ds. Aplikacji i Doskonalenia Zawodowego mec. Bartosz Szolc-Nartowski oraz Kierownik Szkolenia Aplikantów mec. Jakub Puszkarski, Sekretarz Prezydium Rady mec. Andrzej Bodakowski oraz Rzecznik Prasowy OIRP w Gdańsku mec. Adam Chudziński.

W czasie ślubowania wręczone zostały nagrody dla aplikantów, którzy zdobyli najlepszy wynik podczas egzaminu wstępnego na aplikację radcowską w 2023 roku.

Za najlepsze wyniki na egzaminie wstępnym nagrodzonych zostało 5 osób:

Magdalena Marat – 134 punkty
Mikołaj Brzozowski – 131 punktów
Alina Urbańska – 131 punktów
Kacper Szreder – 129 punktów
Dorota Frankowska – 126 punktów

Wszystkim aplikantom serdecznie gratulujemy!