Turniej tenisowy w Gdyni w dniach 22-25.08.2024r.

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych, dziennika ogólnopolskiego Rzeczpospolita oraz we współpracy z Wolter Kluwer Polska organizuje w dniach od 22 do 25 sierpnia 2024 r.

XXIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie

 

 

Impreza odbędzie się na kortach Arki Gdynia – Juliana Ejsmonda 3, 81-409 Gdynia

Koszt udziału osób grających w Mistrzostwach wynosi – 540 zł

Koszt udziału osób kibicujących korzystających z cateringu na kortach wynosi – 75 zł za dzień.

Uprzejmie informujemy, iż można zwracać się do właściwej Izby o dofinansowanie udziału w Mistrzostwach.

Noclegi  zapewniają uczestnicy we własnym zakresie i na własny koszt *.

Zgłoszenia do dnia 12 sierpnia 2024r.-  wyłącznie na karcie zgłoszenia wraz z dowodem wpłat, podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku, prosimy przesyłać wyłącznie e-mailem (subsidiovenire@kirp.pl).

Uczestnicy turnieju MUSZĄ dysponować aktualnym orzeczeniem lekarskim lub pisemnym oświadczeniem stwierdzającym brak przeciwwskazań do gry w tenisa na XXIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie wystawionym nie wcześniej niż 7 dni przed rozpoczęciem turnieju.

Organizatorzy dokonają ubezpieczenia uczestników Mistrzostw na kwotę;

  50.000  zł – nw.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Turniej będzie rozgrywany zgodnie z załączonym Regulaminem.

Organizatorzy uprzejmie informują, iż wejście na korty WYŁĄCZNIE w obuwiu na płaskim obcasie.

Zapraszam serdecznie

Prezes Zarządu

Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”

Michał Korwek

  • istnieje możliwość skorzystania z usług Hotelu Nadmorski w Gdyni znajdującego się bezpośrednio przy kortach na preferencyjnych warunkach. Uczestnikom turnieju na hasło „Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Tenisie” hotel proponuje 10% rabatu na usługi hotelowe.
  • istnieje możliwość skorzystania z usług Willi Wincent w Gdyni, która proponuje uczestnikom turnieju noclegi w ofercie zwrotnej w pokoju MINI – 1450 zł (pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem), pokoju TWIN – 1530 zł (pokój dwuosobowy z dwoma łóżkami/z możliwością złączenia), pokoju STUDIO – 1530 zł (pokój z łóżkiem dwuosobowym i kanapą).Istnieje również możliwość pobytu ze śniadaniem – koszt śniadania – 49zł (śniadanie serwowane jest w formie bufetu szwedzkiego).