Szlachetna paczka OIRP 2021 – dziękujemy w imieniu obdarowanej rodziny

Szanowni Państwo,

Możemy poszczycić się, że są wśród nas osoby wrażliwe oraz nieobojętne na los i krzywdę innych. Dzięki wsparciu koleżanek i kolegów z ORIP Gdańsk w tegorocznej edycji Szlachetna PACZKA pomogliśmy wielodzietnej rodzinie z Gdańska.

W kilka dni udało się zorganizować paczkę o wartości ponad 4.000zł. Do rodziny trafiły m.in.: odzież, żywność, przybory szkolne, chemia, kosmetyki, zabawki oraz karty podarunkowe na zakup mebli, na które rodzina dotąd nie mogła sobie pozwolić. To cudowna, kochająca się i wspierająca rodzina, która na skutek zdarzeń losowych znalazła się w trudnej sytuacji życiowej.

Rodzice byli bardzo wzruszeni, a radość dzieciaków bezcenna. Rodzina śle serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli ją pomocą a także życzy Wesołych i Spokojnych Świąt!

Komisja ds. Praw Człowieka przy OIRP Gdańsk przyłącza się do tych podziękowań i życzeń! Kochani! Dziękujemy za każdą rzecz, za każdą złotówkę.

#Niebądźobojętny

#Szlachetnapaczkapomagamyrazem

W przyszłym roku też działamy!