SZKOLENIE – Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy (AML), a obowiązki radcy prawnego – 29.11.2021r.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie organizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie!

Już 29 listopada 2021r. o godzinie 16:30 szkolenie pt.  “Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy (AML), a obowiązki radcy prawnego

Szkolenie poprowadzi r. pr. Wojciech Kapica, który w swojej karierze pracował m.in. dla Komisji Nadzoru Finansowego. Prelegent był również ekspertem w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w projekcie wdrożeniowym realizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (2020-2021). Autor kilkudziesięciu publikacji, w tym redaktor i współautor książek Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Praktyczny przewodnik (2018) oraz Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Komentarz (2019).

Dzięki uprzejmości Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie wszyscy członkowie Okręgowej Izby Radców w Gdańsku mogą wziąć udzial w szkoleniu po cenie tj. 30 zł.

Zapisy :  https://oirp.szczecin.pl/…/przeciwdzialanie-praniu…/

Każdy radca, który weźmie udział w szkoleniu otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i uczestnictwa!