Szkolenie online: Wpływ upadłości i restrukturyzacji na przebieg postępowań cywilnych

Szanowni Państwo, w załączeniu prezentujemy ofertę szkoleniową nadesłaną przez Instytut Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

W najbliższym czasie odbędą się szkolenia:
– Wpływ upadłości i restrukturyzacji na przebieg postępowań cywilnych (22.04)

– Arkusz kalkulacyjny do przygotowania planu spłaty wierzycieli w upadłości konsumenckiej (27.04)

Szkolenie online: Arkusz kalkulacyjny do przygotowania planu spłaty wierzycieli w upadłości konsumenckiej (27.04))

W załączniku przesyłamy materiały informacyjne dotyczące pierwszego z tych szkoleń oraz grafikę z informacją o kodzie rabatowym dla członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku – 10%

Informuję również, że na stronie internetowej Instytutu znajdują się arkusze kalkulacyjne przydatne do obsługi postępowania restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego (arkusz do planu spłaty w upadłości konsumenckiej dla postępowań wszczętych przed 24 marca 2020r. oraz arkusz do liczenia głosów na zgromadzeniu wierzycieli). Arkusze można pobrać bezpłatnie.