Szkolenie dla Radców Prawnych w Kadyny Folwark Hotel & Spa – Kadyny, 24 września 2023 r.

W dniach 21-23 września 2023 r. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla środowiska radców prawnych – trzydniowe szkolenie, które odbyło się w malowniczym Kadyny Folwark Hotel & Spa. Wydarzenie zgromadziło znaczną liczbę uczestników, a tematyka poruszana na prelekcjach spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Nie tylko merytoryczne bogactwo, ale także cudowna pogoda przyczyniły się do udanego przebiegu tego profesjonalnego spotkania.

Organizatorzy tego wydarzenia zapewnili doskonałe miejsce do nauki i relaksu. Kadyny Folwark Hotel & Spa, położony w malowniczej okolicy, stworzył doskonałe warunki do skupienia się na merytorycznych aspektach tematów szkolenia oraz do wypoczynku.

Tematyka szkolenia była niezwykle zróżnicowana i dostosowana do potrzeb radców prawnych. Oto niektóre z prelekcji:

  1. Egzekucja komornicza w praktyce – Wykład prowadzony przez komornika Michała Brzóskę, pozwolił uczestnikom lepiej zrozumieć kwestie związane z egzekucją komorniczą oraz poznać praktyczne aspekty tej dziedziny.
  2. Nowelizacja KPC – zmiany w procedurze cywilnej po 1 lipca 2023 r. – SSO Agnieszka Żegarska omówiła najnowsze zmiany w procedurze cywilnej i udzieliła praktycznych wskazówek dotyczących ich implementacji.
  3. Narzędzia usprawniające marketing i pracę radcy prawnego – R. pr. Tomasz Palak przedstawił cenne wskazówki, jak efektywnie zarządzać marketingiem i pracą jako radca prawny.
  4. Behawioralne zasady poprawnego kontaktu i komunikowania się oraz postępowanie dowodowe w aspekcie psychologii poznawczej – Psycholog Jacek Doliński skupił się na aspektach psychologicznych związanych z pracą radcy prawnego, co wzbogaciło wiedzę uczestników na temat komunikacji i postępowania dowodowego.

Uczestnicy mieli także możliwość zadawania pytań przed szkoleniem, dzięki czemu wykładowcy mogli lepiej dostosować swoje prelekcje do potrzeb uczestników.

To wydarzenie było również doskonałą okazją do integracji środowiska radcowskiego. Uroczysta kolacja oraz kolacja grillowa pozwoliły uczestnikom nawiązać nowe kontakty zawodowe i wymienić się doświadczeniami.

Dodatkowym atutem były liczne udogodnienia oferowane przez Kadyny Folwark Hotel & Spa, w tym dostęp do basenu, jacuzzi, sauny i bilardu, które były wliczone w cenę noclegu.

Wydarzenie to było zorganizowane z myślą o radcach prawnych, zgodnie z obowiązkiem wynikającym z przepisów prawa.