szkolenia z prawnikami z USA

Szanowni Państwo,

w imieniu Center For American Studies (CFAS) afiliowanego przy Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, mam przyjemność zaprosić członków Państwa izby i aplikantów do udziału w naszych nowych certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez prawników z USA i absolwentów prestiżowych amerykańskich uczelni. Dwa z trzech oferowanych szkoleń mają format weekendowy, umożliwiając tym samym udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu.

Jedno z majowych szkoleń poprowadzi specjalnie dla Państwa amerykańska profesor prawa, Susanna Frederick Fischer. Profesor Fischer jest absolwentką Oxford, Princeton i Virginia Law School, adwokatem z uprawnieniami do wykonywania zawodu w Londynie i Nowym Jorku oraz specjalistką z zakresu umów, postępowania cywilnego i prawa własności intelektualnej. Reprezentowała klientów największych amerykańskich i brytyjskich kancelarii, włączywszy występowanie przed Izbą Lordów w Londynie.

Poniżej przesyłam krótkie notki na temat szkoleń. Nasza filozofia pozostaje niezmienna: minimum teorii, maksimum praktyki.

Wieczorowe szkolenie Applying for Jobs in English Made Easy! przeprowadzi Uczestników przez cały proces aplikowania o pracę w języku angielskim – począwszy od efektywnego napisania CV i listu motywacyjnego, przez pisanie profesjonalnych maili, skończywszy na rozmowie kwalifikacyjnej.
Prowadząca: Camilla Higgins – native speaker (USA) o ściśle praktycznej orientacji (wyspecjalizowana w Business English).

Termin rejestracji z 44% rabatem dla członków izby i aplikantów: 13 kwietnia (129 PLN).

W ramach weekendowego szkolenia Legal English for Scholars Made Easy! Uczestnicy rozwiną zestaw umiejętności i technik niezbędnych, aby przenieść anglojęzyczne pisanie prawnicze na wyższy poziom naukowości i profesjonalizmu. Mimo, że szkolenie dedykowane jest dla tych z Państwa, którzy chcieliby pisać w języku angielskim prawnicze artykuły naukowe, glosy czy komentarze, każdy Uczestnik rozwinie umiejętności w zakresie szeroko pojętego Legal English, poznając słownictwo potrzebne w ramach formalnej prawniczej argumentacji.
Prowadzący: J. Patrick Higgins – absolwent George Mason University (Virginia, USA), interdyscyplinary naukowiec, znawca prawa konstytucyjnego i teorii prawa, wyspecjalizowany w badaniach prawnoporównawnyczh i prawnoekonomicznych.

Termin na rejestrację z 35% rabatem dla członków izby i aplikantów: 21 kwietnia (259 PLN).

Weekendowe szkolenie Writing Contracts in English Made Easy! wyposaży Państwa w terminologię niezbędną do sporządzania umów w języku angielskim, nauczy skutecznie formułować postanowienia umowy, wyjaśni najważniejsze typy klauzul umownych, które wykorzystają Państwo w profesjonalnym obrocie prawnym, aby zabezpieczyć interesy swojego klienta … i wiele więcej!
Prowadząca: Susanna Frederick Fischer – amerykańsko-brytyjski adwokat, profesor prawa, absolwentka Princeton, Oxford i Virginia Law School
Termin na rejestrację z 38% rabatem dla członków izby i aplikantów: 25 kwietnia (299 PLN).

Mimo, że jesteśmy jedynym tego typu podmiotem w skali całej Polski, nie ustajemy w wysiłkach na rzecz dostarczania Państwu wiedzy na światowym poziomie od najlepszych amerykańskich specjalistów. Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o szkoleniach wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób. Polecamy aplikować już dziś, ponieważ opłaty early bird (zniżkowe) wynoszą dla Państwa odpowiednio 129 PLN, 259 PLN i 299 PLN. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniach (szczegółowe zaproszenia – oferty trzech proponowanych szkoleń – załączamy w PDF).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.cfaspoland.org) po więcej informacji o nas. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu w razie gdyby pojawiły się z Państwa strony jakiekolwiek pytania.

Z wyrazami szacunku

Łukasz Darby Bartosik, LL.M.

Prezes Center For American Studies

www.cfaspoland.org

Załączniki:

oferty szkoleń w PDF (3)