Sprawozdanie z Tradycyjnego Spotkania Noworocznego – 26 stycznia 2024

W dniu 26 stycznia 2024 roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Tradycyjne Spotkanie Noworoczne dla radców prawnych i aplikantów samorządu. Impreza odbyła się w pięknym budynku Instytutu Kultury Miejskiej (Budynek Kunsztu Wodnego), usytuowanym przy Targu Rakowym 11, obok centrum handlowego Forum.

Spotkanie miało na celu wspólne podsumowanie minionego roku, złożenie życzeń na nadchodzący czas oraz cieszenie się niesamowitą atmosferą w gronie koleżanek i kolegów z samorządu.

Warto podkreślić, że wydarzenie swoją obecnością uświetnili sędzia NSA Zbigniew Romała – Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku, Sędzia SA Artur Lesiak – Prezes Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, Pan Krzysztof Pluta członek Rady Izby Komorniczej w Gdańsku, dr hab. Wojciech Zalewski – Profesor UG – Dziekan Wydziału Prawa i Administracji.

Wydarzenie skupiło się także na nagrodzeniu osób, które wyróżniły się w nauce oraz zaangażowaniu w działalność na rzecz samorządu.

Wśród nagrodzonych aplikantów za najlepsze wyniki w nauce w roku 2023 znaleźli się:

  • Flissikowska Iwona (I rok)
  • Rutkowska Aleksandra (I rok)
  • Kujawa Aleksandra (I rok)
  • Pawłowska Karolina (I rok)
  • Koperska Olivia (II rok)
  • Karwowski Adrian (II rok)
  • Narodzonek Anna (II rok)
  • Szydzik Aleksandra (III rok)
  • Ropiejko Mateusz (III rok)
  • Lewandowska Martyna (III rok)

Natomiast wśród nagrodzonych radców prawnych za działanie na rzecz samorządu znaleźli się:

  1. Paweł Bodakowski
  2. Barbara Chudzikiewicz
  3. Marta Dargas_Draganik
  4. Tomasz Gryczan
  5. Piotr Grubba
  6. Adam Kaczko
  7. Magdalena Kantak-Wawoczna
  8. Zuzanna Kmiecik
  9. Cezary Kosmus
  10. Martyna Krawczyk
  11. Anna Lewandowska
  12. Katarzyna Ludwichowska
  13. Karolina Mastykarz
  14. Paulina Minkiewicz
  15. Dominika Mróz-Szarmach
  16. Anna Narodzonek
  17. Jarosław Niesiołowski
  18. Martyna Ogiejko
  19. Dominika Pacholska
  20. Dawid Rogoziński
  21. Mateusz Smoliński
  22. Marek Stanke
  23. Mateusz Stasiak
  24. Natalia Stojanowska (przebywająca w USA)
  25. Aleksandra Szydzik
  26. Paulina Topolska
  27. Katarzyna Wałdoch
  28. Małgorzata Joanna Węgrzak
  29. Michał Widawski
  30. Łukasz Winkowski
  31. Hanna Woźniak
  32. Hubert Wyłoga

W kategorii Pro bono/Prawa Człowieka wyróżniono następujące osoby:

  1. Mateusz Beruś (aplikant radcowski)
  2. Ziemowit Bittner (radca prawny)
  3. Agnieszka Budzyńska (radca prawny)
  4. Krzysztof Dąbrowski (radca prawny)
  5. Izabela Duczyńska (radca prawny)
  6. Marcin Drzewicki (radca prawny)
  7. Mariusz Dybowski (radca prawny)
  8. Magdalena Grabowska (radca prawny)
  9. Ewa Grota (radca prawny)
  10. Joanna Groth (radca prawny)
  11. Tomasz Grzegorzewski (radca prawny)
  12. Michał Habier (radca prawny)
  13. Tomasz Jeżewski (radca prawny)
  14. Katarzyna Kłobukowska (radca prawny)
  15. Anna Kowalska (radca prawny)
  16. Mariusz Krawiec (aplikant radcowski)
  17. Magda Krzyżanowska-Mierzewska (radca prawny)
  18. Maria Lango (radca prawny)
  19. Kinga Niklewicz (jeszcze przed aplikacją)
  20. Ewelina Plewa (radca prawny)
  21. Barbara Sikorska (radca prawny)
  22. Piotr Skorek (radca prawny)
  23. Małgorzata Stankius (radca prawny)
  24. Radosław Tyburski (aplikant radcowski)
  25. Michał Urban (radca prawny)
  26. Magdalena Waśko (radca prawny)
  27. Tomasz Witt (radca prawny)
  28. Agnieszka Zabłocka (radca prawny)

W kategorii Kultura wyróżniono:

  1. Dorota Chylińska (radca prawny)
  2. Marta Małysa (radca prawny)
  3. Anna Szarmach (radca prawny)

Natomiast w dziedzinie Sportu i Rekreacji nagrodzono:

  1. Tomasz Bronk (radca prawny)
  2. Julia Czapiewska (aplikant radcowski)
  3. Łukasz Derewnicki (aplikant radcowski)
  4. Sebastian Fischer (radca prawny)
  5. Korneliusz Głuchowski (radca prawny)
  6. Rafał Gregorczyk (radca prawny)
  7. Mateusz Habasiński (aplikant radcowski)
  8. Michał Jasiak (radca prawny)
  9. Krzysztof Jurczak (radca prawny)
  10. Agnieszka Kołodziej (radca prawny)
  11. Paweł Kuropatwa (radca prawny)
  12. Damian Labuda (aplikant radcowski)
  13. Konrad Malinowski (aplikant radcowski)
  14. Tomasz Oleksiewicz (radca prawny)
  15. Igor Pierzchała (aplikant radcowski)
  16. Anna Stępień (radca prawny)
  17. Jakub Stolarek (aplikant radcowski)
  18. Dawid Szadaj (radca prawny)
  19. Kacper Szreder (aplikant radcowski)
  20. Bartłomiej Trzebiatowski (aplikant radcowski)
  21. Karolina Węgrzyńska-Górzyńska (radca prawny)
  22. Tomasz Wojciechowicz (radca prawny)
  23. Marcin Woźniak (radca prawny)
  24. Marcin Żebiałowicz (aplikant radcowski)

Spotkanie pełne było radości,  uśmiechów i przyjemnych chwil spędzonych w gronie samorządowych kolegów i koleżanek. Po części oficjalnej przybyli goście jeszcze przez długie godziny dyskutowali w mniej formalnych okolicznościach w foyer IKM-u.

Do zobaczenia za rok!