Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską – 27 czerwca 2022r. – 18:00 !

Zapraszamy

na spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską

Komisja Kultury OIRP w Gdańsku serdecznie zaprasza radców prawnych, aplikantów i osoby towarzyszące na spotkanie z wybitną  pisarką i reporterką, Panią Magdaleną Grzebałkowską, autorką wielu książek biograficznych i reporterskich:

  1. Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego,  
  2. Beksińscy. Portret podwójny ,
  3.  1945. Wojna i pokój,
  4. Komeda. Osobiste życie jazzu
  5. Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia,a ostatnio, wspólnie z Ewą Winnicką,  „Jak się starzeć bez godności”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 27 czerwca 2022 roku (poniedziałek) o godzinie 18-tej w Sopocie, w uroczej Księgarni Smak Słowa (Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 6A).

Poprowadzi je nasza Koleżanka, radczyni prawna  Magda Krzyżanowska – Mierzewska, (OIRP Gdańsk).

Na spotkaniu, przy filiżance kawy lub herbaty, będziemy mieli okazje posłuchać rozmowy z interesującą pisarką, porozmawiamy o książkach, życiu i o wielu innych, ważnych (i nie tylko) sprawach.

Ciekawy Gość i atmosfera Księgarni gwarantują interesujący wieczór. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres radca.kultura@oirp.gda.pl.

W spotkaniu będzie można wziąć udział osobiście lub zdalnie, za pośrednictwem platformy Zoom.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 23 czerwca 2022r. ze wskazaniem, czy chcecie Państwo wziąć udział osobiście czy zdalnie.  W treści maila należy podać:

  • w tytule: spotkanie z M. Grzebałkowską;
  • imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP;
  • liczbę uczestników;
  • informacja czy udział osobisty czy zdalny;Po otrzymaniu Państwa zgłoszeń prześlemy informację mailową z linkiem na spotkanie zdalne.Do zobaczenia na spotkaniu.