SPOTKAJMY SIĘ W KINIE PRZED WAKACJAMI – Paryż 13 dzielnica – 24 czerwca 2022r.

Spotkajmy się w kinie przed wakacjami

Z ogromną przyjemnością Komisja ds. Kultury  kolejny raz zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z osobami towarzyszącymi na premierę  filmu Paryż 13  dzielnica.

To zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych związków, podtrzymuje legendę Paryża jako stolicy miłości i seksu. Film „Paryż, 13. dzielnica”, który znalazł się w konkursie głównym ostatniego festiwalu w Cannes, opuszcza jednak turystyczne szlaki, by przenieść się tam, gdzie naprawdę bije serce miasta. Opowiadając o miłości i seksie w wielkim mieście, Audiard stworzył także fascynujący portret współczesnej metropolii: multietnicznej, wielojęzycznej, oplecionej siatką niezliczonych połączeń i przynoszącej każdego dnia niekończące się problemy z komunikacją.

Projekcja filmu odbędzie się 24 czerwca  2022 r. o godz. 18.00 w kinie Kameralnym „Cafe” w Gdańsku. Jak zawsze pokaz będzie połączony z dyskusją  prowadzona przez filmoznawcę–koszt biletu dla radcy prawnego lub aplikanta wynosi 10-zł a dla osoby towarzyszącej 20-zł.

Każdemu członkowi naszej korporacji przysługują dwa bilety. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 19 czerwca 2022 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

•    imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku
•    liczbę biletów.

Do zobaczenia w kinie
Komisja ds. Kultury
Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska