Seminarium: Rzym , 30 września 2022 TRADATA 2 Szkolenie prawników w zakresie prawa ochrony danych w UE

Szanowni Państwo,

na prośbę i w uzgodnieniu z Wiceprezesem KRRP Michałem Korwek informujemy o dwóch wolnych miejscach na Seminarium w Projekcie TRADATA 2:

Miejsce i data Seminarium: Rzym , 30 września 2022 r.
Temat seminarium:Szkolenie prawników w zakresie prawa ochrony danych w UE
Dziedzina prawa: Prawo ochrony danych osobowych.
Seminarium jest kolejnym w cyklu wydarzeń w ramach TRADATA 2 https://elf-fae.eu/tradata2/   organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego z środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej. Krajowa Izba Radców Prawnych jest partnerem Programu
Uczestnikom przysługuje zwrot do 400 EUR na podróż oraz 300 EUR na koszty utrzymania (hotel, wyżywienie, transport lokalny) w Paryżu
Jednocześnie warunkiem koniecznym do uczestniczenia w seminarium jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
W załączeniu Program wydarzenia
Tych z Państwa, którzy są zainteresowani lub mają pytania dotyczące szczegółów, zapraszam do kontaktu (dane w stopce).
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres komisjazagraniczna@kirp.pl Prosimy o załączenie listu motywującego w języku angielskim. Tylko takie zgłoszenia będą rozpatrywane. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 września o godz 15.00.