Relacja z zawodów narciarsko-snowboardowych o Puchar Pomorskich Samorządów Prawniczych

Szanowni Państwo,

Ku radości uczestników, w dniu 6 lutego 2022r. w Ośrodku Narciarskim Koszałkowo – Wieżyca odbyła się kolejna edycja zawodów narciarsko-snowboardowych o Puchar Pomorskich Samorządów Prawniczych. Tegoroczne wydarzenie ponownie współorganizowane było przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.

Dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja, a rywalizacja sportowa stała na najwyższym poziomie. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele praktycznie wszystkich zawodów prawniczych oraz członkowie ich rodzin.

Zawodnicy konkurowali na specjalnie przygotowanej trasie złożonej z kilkunastu gigantowych bramek. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów i ich oprawą czuwali profesjonaliści i instruktorzy z gdańskiej szkoły narciarskiej i snowboardowej Qbasport. Zmagania były niezwykle zacięte, a laureatów niekiedy dzieliły tylko setne sekundy.

Zwycięzców poszczególnych kategorii udekorowali Dziekan ORA w Gdańsku adw. Bartosz Golejewski wraz z Wicedziekan OIRP w Gdańsku r. pr. Anną Kluczek-Kollar .

Poniżej prezentujemy pełną listę triumfatorów.

Narty:
Dziewczynki K1 – Janina Kosicka
Dziewczynki K2 – Oliwia Pstrong
Dziewczynki K3 – Martyna Surdykowska
Juniorki K1 – Karolina Masiak
Juniorki K2 – Katarzyna Derezińska – Kosicka
Juniorki K3 – Małgorzata Derezińska
Chłopcy – Antoni Kosicki
Juniorzy K1 – Mikołaj Masiak
Juniorzy K2 – Jakub Kłosowski
Juniorzy K3 – Jarosław Mydlarski
Juniorzy K4 – Mariusz Jankowski

Snowboard:
Juniorki – Katarzyna Derezińska – Kosicka
Juniorzy – Kamil Lewandowscy

Kategoria rodzinna:
Klara, Filip i Marcin Łopacińscy

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za sportową rywalizację. Kolejna edycja wydarzenia już za rok!