Propozycje prowadzących i tematów szkoleniowych w ramach Cyklu Szkoleń Zawodowych dla Radców Prawnych

Szanowne Koleżanki/Koledzy,

Jak doskonale wiecie z dniem 1 stycznia 2021r. rozpoczął się kolejny Cykl Szkoleń Zawodowych dla Radców Prawnych.  Mając na uwadze powyższe, we współpracy z Komisją ds. Doskonalenia Zawodowego OIRP w Gdańsku, serdecznie zapraszamy  Wszystkich Państwa do przesyłania na skrzynkę e-mail: szkolenia@oirp.gda.pl  propozycji interesujących Was szkoleń, które chcielibyście aby odbyły się w izbie (również w trybie on-line)  lub/i propozycji wykładowców idealnie nadających się do ich poprowadzenia .

Z punktu widzenia Izby, niezwykle istotnym jest, aby proponowane szkolenia faktycznie czyniły zadość oczekiwaniom członków naszego samorządu.

Czekamy na Wasze propozycje! Zapraszamy – podajcie nam swoje propozycje, a Izba dołoży wszelkich starań, żeby je zorganizować!