Propozycja szkolenia dla radców prawnych – mediatorów

Na stronie internetowej https://rigp.pl/mediacyjne-szkolenie-24-godzinne,788,pl znajdziecie Państwo informację o bezpłatnych szkoleniach dla mediatorów już funkcjonujących na rynku, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i przystąpić do walidacji prowadzonej w ramach kwalifikacji prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w formule hybrydowej – ćwiczenia i warsztaty stacjonarne oraz wykłady w formie online.

Po ukończeniu szkolenia w terminie wskazanym przez Organizatora każdy uczestnik ma obowiązek przystąpić do walidacji kwalifikacji rynkowej: „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych” i do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia oraz o wyniku walidacji, uprawniającej do wpisu na listę stałych mediatorów a docelowo do Krajowego Rejestru Mediatorów.

Planowane terminy szkolenia:

I Termin – 8, 9, 10 lutego 2022 – część online 8 i 9 lutego 2022 r., część stacjonarna w dniu 10 lutego 2022 r. w Trójmieście.

II Termin – 1, 2, 3 marca 2022 r. – część online 1 i 2 marca 2022 r., część stacjonarna w dniu 3 marca 2022 r. w Trójmieście.

Zasady rekrutacji i udziału w szkoleniach reguluje: Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniach.

Zachęcamy do zgłoszeń radców prawnych – mediatorów!