Poszukujemy 10 radców prawnych/aplikantów do wsparcia projektu “Ku wartościom – człowiek jest ważny Rady Dzieci“ – 23 września 2021r

Szanowni Państwo, z przyjemnością przypominamy, że Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku wraz z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Gdańsku kontynuują wspólny projekt: “Ku wartościom – człowiek jest ważny Rady Dzieci“. W projekcie biorą również udział dzieci z innych gdańskich placówek oświatowych zaproszonych do współuczestnictwa.

Działania związane z projektem rozłożone są w czasie i będą trwały do końca czerwca 2022r.

W związku z najbliższymi zaplanowanymi wydarzeniami, które odbędą się w dniu 23 września 2021 r. w godzinach 9.00- 13.00 poszukujemy 10 radców prawnych i/bądź aplikantów radcowskich chętnych do udziału w Odwróconej Debacie Oksfordzkiej, Uczniowskich Narady Obywatelskie oraz w „rozmowach o prawie na open space-ie”.

Wszystkie materiały będą przygotowane przez organizatora – wystarczy się zgłosić!!

Wydarzenia w dniu 23 września 2021r. odbędą w SP 69 w Gdańsku i w Zespole Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku. Na każdą z wyżej wymienionych placówek potrzebne jest wsparcie 5 osób przedstawicieli naszego samorządu.

Zgłoszenia prosimy kierować do naszego niestrudzonego koordynatora projektu – do ewa.bozko-kozikowska@oirp.gda.pl  – Prosimy o zgłoszenia do dnia 19 września 2021r.

W załączeniu zdjęcie ze spotkania grupy roboczej pracującej nad projektem „Ku Wartościm Człowiek jest ważny – rady dzieci”, które odbyło w dniu 3 września 2021r. w SP 69 w Gdańsku.