Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego 2022r – relacja !

9 lipca na obiektach Stadionu SKLA w Sopocie odbył się po dwuletniej przerwie Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego.

Piknik otworzyła Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych – Mec. Magdalena Witkowska. W tegorocznym pikniku wzięło udziało ponad 300 uczestników!

Zebranie na miejscu uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji sportowych, jak i kulturalnych. Dla najmłodszych Teatr Katarynka zaprezentował przedstawienie pt. “Morskie opowieści”,  dzieci mogły nauczyć się przepowiadać pogodę z chmur oraz uczestniczyć w przeciąganiu liny.

Ponadto wszyscy uczestniczy mogli zwiedzać również kartkę pogotowia ratunkowego.

Na przedstawienie zostały zaproszone również ukraińskie dzieci  przebywające w Sopocie pod opieką UM w Sopocie, które w sporej liczbie stawiły się specjalnym namiotem.

Żywność, która została po pikniku, została przekazana do lodówki społecznej w Gdańsku Wrzeszczu.

Z tego miejsca już zapraszamy wszystkich członków Okręgowej Izby Radców Prawnych na przyszłoroczną edycję!