Pakiety medyczne dla członków i pracowników OIRP w Gdańsku oraz ich rodzin!

Koledzy i Koleżanki, wychodząc naprzeciw sytuacji związanej z problemem dostępu do publicznej opieki zdrowotnej Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku ma przyjemność poinformować o udostępnieniu członkom i pracownikom naszej Izby (oraz ich rodzinom) dedykowanych pakietów medycznych u operatora medycznego LuxMed.

Operator medyczny został wybrany w wyniku analizy szeregu ofert pod kątem nie tylko ceny, ale również zakresu programu medycznego i dostępności na terenie całego kraju.

Korzystne warunki programu opieki medycznej zostały wynegocjowane przy współpracy z brokerem ubezpieczeniowym i umożliwiają wykupienie zarówno pakietu indywidualnego, pakietów dla członków rodziny jak również pakietu bez górnej granicy wieku. Program obsługiwany będzie w pełni online przez dedykowaną stronę internetową https://oirp-gdansk.xilium.pl

Aby wykupić pakiet medyczny od 1 czerwca należy wypełnić deklarację przystąpienia w aplikacji, a następnie w terminie do 20 maja opłacić składkę na wskazany numer rachunku bankowego. Wykupienie pakietu medycznego jest możliwe w dowolnym momencie również w kolejnych miesiącach pod warunkiem wypełnienia deklaracji online i opłacenia składki do 20 dnia poprzedzającego początek opieki medycznej.

 

Wszelkie informacje dotyczące pakietów medycznych dla członków i pracowników OIRP w Gdańsku oraz ich rodzin znajdą Państwo na stronie https://oirp-gdansk.xilium.pl oraz pod numerem telefonu infolinii (58) 355 03 03. Pod numerem tym uzyskają Państwo również pomoc w przypadku problemów z wypełnieniem deklaracji.

W celu wypełnienia deklaracji przystąpienia należy założyć konto użytkownika. Procedurę rejestracji znajdą Państwo w powyższym linku. Administratorem danych osobowych Użytkowników systemu, jest Xilium Sp. z o. o. 80-383 Gdańsk, ul. Czerwony Dwór 8B.

W najbliższym czasie odbędą się dwa webinary informacyjne z przedstawicielami brokera oraz LUX MEDu. Poniżej terminy oraz linki do dołączenia na spotkania:

12 maja 2021 godzina 10.00 – 11.000

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 

18 maja 2021 godzin a 18.00- 19.000

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania