Ostatnie miejsca na Galę 40-lecia samorządu radców prawnych – ZAPISY tylko do 24:00 dzisiaj tj. 30.09!!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zostało już bardzo niewiele miejsc na galę 40-lecia samorządu radców prawnych, która odbędzie się 15 października 2022 roku, o godz. 18:00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Gdańsku, przy ul. Łąkowej 1-2. Bezpośrednio po gali odbędzie się uroczysty bankiet w Hotelu Sadova (ul. Łąkowa 60). Obowiązuje strój wieczorowy.

Zapisy tylko do końca dzisiejszego dnia (tj. 30.09)!!

Aby wziąć udział w gali należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem.

Zgłoszenia udziału w gali można dokonać również w Biurze Rady przy ul. Nowe Ogrody 35 lub za pośrednictwem numeru telefonu +48 58 305 20 78 oraz adresu e-mail: oirp@oirp.gda.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer wpisu oraz dane kontaktowe (telefon; e-mail).

W gali udział mogą wziąć radcy prawni i aplikanci radcowscy.  Udział w gali jest bezpłatny!

Każde zgłoszenie przez formularz zostanie potwierdzone mailowo najpóźniej po zamknięciu zapisów.

Ramowy program gali:

1. Przywitanie gości

2. Wystąpienie Dziekan Rady OIRP w Gdańsku

3. Wystąpienia zaproszonych gości

4. Film okolicznościowy

5. Wręczenie odznak honorowych

6. Wręczenie medali 40-lecia

7. Występ artystyczny

8. Bankiet w Hotelu Sadova

Uroczystość występem uświetnią znamienici artyści:

1) Paweł Zagańczyk
BIO: Paweł Zagańczyk jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, którą ukończył z wyróżnieniem w klasie akordeonu prof. Krzysztofa Olczaka. Laureat ponad dwudziestu konkursów akordeonowych. Koncertuje w Polsce i Europie. Jako solista występował z wieloma orkiestrami.
Repertuar Pawła Zagańczyka stanowią zamówione i wykonane przez niego kompozycje. Działania artystyczne na pograniczu różnych stylistyk i gatunków muzycznych są wizytówką Pawła Zagańczyka.

wiecej: https://pawelzaganczyk.pl/biography/

2) Zespół 5/6

Licznie nagradzana grupa wokalna, mająca na swoim koncie największe festiwale i konkursy muzyczne w Polsce oraz za granicą. W skład zespołu wchodzą: Renia Tuszyńska, Justyna Czarnota, Madzia Karmiłowicz, Paweł Orłowski i Wiktor Gabor.

Zespół stwarza niebywałą atmosferę podczas swoich występów. Każdy przychodzący na koncert dostaje w pakiecie niebanalną harmonię, poczucie radości, refleksji, zadumy, a to wszystko podkreślone jest charyzmą szóstki energicznych wokalistów. Jedna z niewielu polskich grup wokalnych a’capella wykonująca muzykę rozrywkową począwszy od jazzu, rocka, a kończąc na pop’ie.

więcej: https://piecszostych.pl/#onas