OIRP w Gdańsku patronem- LEGAL MARKET DAY 2022 !

Z przyjemnością informujemy, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku została patronem LEGAL MARKET DAY 2022 !!

Nasza Izba otrzymała dla wszystkich członków kod rabatowy. Wszyscy chętni proszeni są o maila do Mec. Tomasza Palaka (tomasz.palak@oirp.gda.pl) w celu otrzymania kodu!!

LEGAL MARKET DAY 2022 – konferencja o zmianach, na które musi być gotowy każdy prawnik March 10-11, 2022, WARSZAWA i ONLINE

LEGAL MARKET DAY 2022 to dziewiąta edycja ogólnopolskiej konferencji dla prawników, którzy chcą tworzyć i świadomie rozwijać nowoczesne kancelarie. To jedyne wydarzenie dla przedstawicieli branży, którzy są gotowi na podważenie branżowego status quo, a swój zawód traktują nie tylko jako misję, ale też jako biznes.

Konferencja będzie miała formułę hybrydową: odbędzie się w dniach 10-11 marca w Warszawie oraz online. Liczba miejsc na event stacjonarny jest limitowana – do sprzedaży trafiło tylko 100 biletów.

Co czeka na uczestników LEGAL MARKET DAY 2022?

• Trzy praktyczne ścieżki tematyczne prelekcji: New Future – modele działania kancelarii, Zarządzanie zespołem oraz Reforma zawodu prawnika.
  • Wystąpienia najlepszych polskich i światowych ekspertów w zakresie business development, zarządzania, sprzedaży i marketingu.
  • Praktyczne warsztaty stacjonarne, które będą miały miejsce pierwszego dnia wydarzenia – dotyczące sprawdzonych rozwiązań marketingowych i technologicznych dla prawników.
  • Networking w grupach roboczych – w zakresie zarządzania, marketingu, back office, HR i technologii.
  • Dostęp do nagrań prelekcji przez 30 dni po zakończeniu konferencji – przy zakupie biletu VIDEO, STANDARD oraz VIP.

Kto wystąpi na LEGAL MARKET DAY 2022?

W trakcie LEGAL MARKET DAY 2022 polscy i międzynarodowi eksperci podzielą się wiedzą w trakcie 20-minutowych wystąpień w stylu TEDx.

Na LMD2022 wystąpią między innymi:

• Heidi K. Gardner (Harvard Law School) – wykładowczyni prawa i przewodnicząca wydziału Accelerated Leadership Programme na Harvard Law School. Autorka książek takich jak m.in. Smart Collaboration, Smart Collaboration for In-house Legal Teams. Współzałożycielka firmy badawczo-doradczej Gardner & Co, tworzącej Smart Collaboration

Accelerator.

• Antony Sloan (Sloan Consulting) – ekspert w zakresie marketingu i komunikacji z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w wielu branżach. Pomaga organizacjom rozwijać się w kierunku employee centric organisations.
  • Mark St John Qualter (Mindcrest) – dyrektor generalny Mindcrest w DWF LLP z siedzibą w Manchesterze, gubernator Manchester Metropolitan

University, przewodniczący Komisji ds. Audytu i Ryzyka oraz członek

Komisji ds. Nominacji i Zarządzania.

• Mariusz Kowalski (Waterwalk Partners) – doradca z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju biznesu, zarządzaniu, strategii, marketingu i projektach cyfrowych. Jego poprzednie stanowiska obejmują m.in. globalnego dyrektora ds. rozwoju biznesu.
  • Marcin Maruta (Maruta Wachta) – ekspert w zakresie prawa nowych technologii oraz własności intelektualnej, szef działu Kontraktów IT w

Kancelarii.

• Przemysław Rosati (NRA) – adwokat, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, zaangażowany w działalność samorządu adwokackiego od 2012 r.
  • Włodzimierz Chróścik (KIRP) – radca prawny, prezes Krajowej Rady Radców Prawnych, od 2017 r. członek prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych.
  • Dorota Rzążewska (PIRP) – krajowy i europejski rzecznik patentowy,

Prezes Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, radca prawny.

Dlaczego warto być na LEGAL MARKET DAY 2022, jeśli …: Zarządzasz kancelarią?

• poznasz nowe modele tworzenia kancelarii i zarządzania,
  • dowiesz się, jak funkcjonować w czasach Nowej Normalności – od prawników, którzy z sukcesem przeprowadzili swoje organizacje przez trudne czasy pandemii,
  • poznasz nietypowe sposoby rozwoju, o których prawdopodobnie nie słyszała jeszcze Twoja konkurencja,

Rozumiesz, że technologia w kancelarii to przyszłość?

• poznasz tajniki cyfrowej transformacji,
  • dowiesz się, z jakich narzędzi warto korzystać i na co zwrócić uwagę przy wyborze,
  • poznasz szanse i zagrożenia wynikające z zastosowania technologii.

Chcesz założyć kancelarię albo zmienić model jej działania?

• dowiesz się, w jakich modelach można prowadzić nowoczesną kancelarię,
  • poznasz praktyczne przykłady współczesnych modeli prawniczego biznesu,
  • przekonasz się, że pozornie nietypowe sposoby działania, mogą przynosić doskonałe rezultaty.

Pracujesz w kancelarii?

• zyskasz wiedzę o tym, jak będą wyglądały kancelarie przyszłości, zobaczysz, w którym kierunku warto rozwijać swoją karierę,
  • przekonasz się, że ślepa wiara w status quo prowadzi donikąd.

Zatrudniasz pracowników do kancelarii?

• dowiesz się, jak skutecznie zarządzać zespołem,
  • zobaczysz, jakie aspekty wpływają na komfort pracy,
  • przekonasz się, że mental care pracowników jest istotny.

Zastanawiasz się, czy praca w kancelarii jest dla Ciebie?

• poznasz zmiany, jakie wpłyną na kancelarie i metody ich pracy,
  • zobaczysz, jakie wyzwania czekają prawników w dobie kryzysu,
  • przekonasz się, że realia pandemii wpłynęły także na styl wykonywania obowiązków przez prawników.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę, która pozwoli świadomie konkurować na nowoczesnym rynku, rozwijać prawniczy biznes, zespół i kompetencje – LEGAL MARKET DAY 2022 to konferencja dla Ciebie.  Sam zdecyduj, czy wolisz wziąć udział w wydarzeniu stacjonarnym w Warszawie, czy online.

Szczegóły konferencji i możliwość rejestracji znajdują się na naszej stronie internetowej. www.LegalMarketDay.com

Konferencja LEGAL MARKET DAY organizowana jest przez TOMCZAK STANISŁAWSKI MARKETING sp. z o.o.

Patroni i partnerzy:

• Legalove – sklep z materiałami marketingowymi dla prawników