Nowy Jork. Prohibicja – 10.02.2020 – komisja ds. kultury zaprasza

Prohibicja w karnawale?

 

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów radcowskich  do spędzenia kolejnego karnawałowego wieczoru w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Tym razem mamy dla Państwa bilety  na musical  Nowy Jork. Prohibicja”, który odbędzie się 10 lutego (poniedziałek) o godz 20:15.

Nowy Jork. Prohibicja to muzyczna opowieść o narodzinach nowoczesnego świata, historia wielkiej amerykańskiej metropolii z lat 20. ubiegłego stulecia, którą rządziły jazz, mafia i prohibicja.

Obsada:
Katarzyna Zielińska
Ewa Konstancja Bułhak / Magdalena Smalara
Kacper Kuszewski
Rafał Królikowski / Marcin Przybylski

          Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 17 stycznia 2020 r. z tytułem maila „Prohibicja”

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę radców/ aplikantów OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów

 

 

Radcy prawnemu przysługuje jeden bilet w cenie 50 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 110 zł (zamiast 125 zł).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30 biletów dla radców prawnych plus 10 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska