Lista kandydatów na delegatów XII kadencji Zgromadzenia Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

Wybory 2024

Lista zgłoszonych – zarejestrowanych kandydatów na delegatów
na Zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku XII kadencji

  1. z rejonu Gdańsk:
Lp. Nazwisko i Imię Nr wpisu
1 Balwicka-Szczyrba Małgorzata GD/GD/3779
2 Białkowska-Andrzejewska Katarzyna GD/GD/1436
3 Bigus Piotr GD/GD/2292
4 Bilska Róża GD/GD/3512
5 Bittner Ziemowit GD/GD/3129
6 Bodakowski Paweł GD/GD/3514
7 Bojanowska-Barczak Marta GD/GD/2329
8 Bożko-Kozikowska Ewa GD/GD/2516
9 Buchholz Teresa GD/GD/0727
10 Budzyńska Agnieszka GD/GD/2983
11 Chudziński Adam GD/GD/2985
12 Chylińska Dorota GD/GD/1636
13 Cieciuch Tomasz GD/GD/2519
14 Czarnecka Elżbieta GD/GD/1264
15 Czerniewski Paweł GD/GD/1566
16 Dampc-Dowbór Daria GD/GD/2988
17 Dąbrowski Krzysztof GD/GD/3370
18 Duczyńska Izabela GD/GD/2176
19 Fabiś Danuta GD/GD/2655
20 Friedrich-Sarad Joanna GD/GD/1402
21 Gibas-Kobierecka Joanna GD/GD/1132
22 Gierszewski Wojciech GD/GD/2223
23 Grabowski Artur GD/GD/2999
24 Gręda Piotr GD/GD/3684
25 Grubba Piotr GD/GD/3000
26 Ignatiuk Piotr GD/GD/2465
27 Janowiak Paweł GD/GD/2808
28 Jasiak Michał GD/GD/1614
29 Jezierewska Ewa GD/GD/1057
30 Kaczko Adam GD/GD/2536
31 Kaczyńska-Grubecka Aleksandra GD/GD/2320
32 Kamzelewski Michał GD/GD/3157
33 Kantak-Wawoczna Magdalena GD/GD/2865
34 Kieturakis Aleksandra GD/GD/2920
35 Kluczek-Kollár Anna GD/GD/2064
36 Kłobukowska Katarzyna GD/GD/2867
37 Kołodziej Agnieszka GD/GD/3695
38 Koralewski Michał GD/GD/1986
39 Kosmus Aleksander GD/GD/1271
40 Kulczyński Jakub GD/GD/3023
41 Lewańczyk Laura GD/GD/3560
42 Ludwichowska Katarzyna GD/GD/2080
43 Łojkowska Joanna GD/GD/1843
44 Łukowski Tomasz GD/GD/1120
45 Machnikowska Anna GD/GD/1273
46 Majewska Agnieszka GD/GD/2014
47 Małysa Marta GD/GD/0285
48 Michalski Mateusz GD/GD/2893
49 Mosek Jerzy GD/GD/0310
50 Murawińska Agnieszka GD/GD/2089
51 Nadzieja-Nadija Piotr GD/GD/3038
52 Netzel Jan GD/GD/3218
53 Nosidlak Andrzej GD/GD/1847
54 Oleksiewicz Tomasz GD/GD/3312
55 Oziębłowska Katarzyna GD/GD/3834
56 Plewa Ewelina GD/GD/3727
57 Ploetzing Katarzyna GD/GD/2102
58 Prawdzik Monika GD/GD/3320
59 Pułka Paweł GD/GD/2400
60 Puszkarski Jakub Gd/GD/3048
61 Rusiecki Marek GD/GD/1239
62 Rymsza Karol GD/GD/2113
63 Sadowski Krzysztof GD/GD/1957
64 Sadowski Tomasz GD/GD/3053
65 Seklecka Edyta GD/GD/2038
66 Stanke Marek GD/GD/2573
67 Stempniewicz Małgorzata GD/GD/2419
68 Stempniewicz-Czarnecka Anna GD/GD/1281
69 Szarmach Anna GD/GD/1126
70 Szolc-Nartowski Bartosz GD/GD/1712
71 Szymanek Michał GD/GD/2006
72 Szymkiewicz Maria GD/GD/1631
73 Ślązak Maria GD/GD/0479
74 Tołwiński Rafał GD/GD/1799
75 Turski Jakub Gd/GD/3066
76 Tuszyńska Renata GD/GD/1272
77 Winkowski Łukasz GD/GD/2587
78 Wojciechowski Zbigniew GD/GD/0529
79 Wojtiekun Wanda GD/GD/1130
80 Worzała Aleksandra GD/GD/2008
81 Woźniak Tomasz GD/GD/3072
82 Zamielski Grzegorz GD/GD/3862

 

  1. z rejonu Gdynia:
Lp. Nazwisko i Imię Nr wpisu
1 Austen-Palicka Anna GD/GD/2721
2 Cichosz Barbara GD/GD/0893
3 Czujko Stanisław GD/GD/1238
4 Dargas-Draganik Marta GD/GD/3234
5 Fontańska Joanna GD/GD/2659
6 Foryś Marek GD/GD/2221
7 Gajewski Rafał GD/GD/3263
8 Grabiec Dorota GD/GD/2094
9 Gruszecka-Spychała Katarzyna GD/GD/2184
10 Jakubowski Grzegorz GD/GD/3149
11 Juśkiewicz-Dobrosielska Barbara GD/GD/0905
12 Kawa Mateusz GD/GD/1506
13 Krzyżanowska-Mierzewska Magdalena GD/GD/1007
14 Kubik Piotr GD/GD/1325
15 Kurek Rafał GD/GD/1840
16 Lango Maria GD/GD/3101
17 Lisiecka Aleksandra GD/GD/2885
18 Machajewska Anna GD/GD/3084
19 Marszałkowska Klaudia GD/GD/2707
20 Matusiak Jakub GD/GD/3567
21 Mróz-Szarmach Dominika GD/GD/2711
22 Nowak Dorota GD/GD/3178
23 Nowicka Marta GD/GD/2093
24 Okoń Małgorzata GD/GD/1481
25 Pawłowski Ireneusz GD/GD/1421
26 Pilewska Joanna GD/GD/1279
27 Raniszewska Magdalena GD/GD/2729
28 Ratasiewicz Joanna GD/GD/1331
29 Rogoziński Dawid GD/GD/3733
30 Rubaszewski Mariusz GD/GD/1332
31 Ruszczyk Iwona GD/GD/2407
32 Sarzyński Piotr GD/GD/1516
33 Szurkowski Waldemar GD/GD/1217
34 Trzeciak Joanna GD/GD/1932
35 Urban Katarzyna GD/GD/2268
36 Urban Michał GD/GD/2768
37 Węgrzynowicz Paulina GD/GD/2772
38 Węgrzyńska-Górzyńska Karolina GD/GD/2773
39 Widawski Michał GD/GD/2440
40 Witt Tomasz GD/GD/3340
41 Wojnarowicz Tomasz GD/GD/1948
42 Wojtysiak Joanna GD/GD/2589
43 Wolny-Dunst Tomasz GD/GD/3071
44 Woźniak Hanna GD/GD/2783
45 Wroński Grzegorz GD/GD/2784

 

  • z rejonu Elbląg:
Lp. Nazwisko i Imię Nr wpisu
1 Barc Grzegorz GD/E/0191
2 Gliniewicz Grażyna GD/E/0149
3 Gliniewicz Piotr GD/E/0138
4 Jóźwiak Krzysztof GD/E/0307
5 Mikians Piotr GD/E/0338
6 Ossowska Magdalena GD/E/0294
7 Sikorska Barbara GD/E/0298
8 Swajda-Witaszek Katarzyna GD/E/0192
9 Wyłoga Hubert GD/E/0331