Kursy Legal English dla prawników

„English for Law by TransLegal & IURIDICO” – kurs przeznaczony dla studentów prawa, aplikantów, prawników, personelu kancelarii prawnych i innych osób stykających się w swojej codziennej praktyce zawodowej z prawniczym językiem angielskim.

Podczas kursu nabędziesz zestaw podstawowych kompetencji niezbędnych do codziennego funkcjonowania w międzynarodowym środowisku prawniczym.

Uczestnicy poznają najważniejsze słownictwo i terminologię angielskiego języka prawniczego i przećwiczą pod okiem doświadczonego lektora najistotniejsze w praktyce prawniczej struktury gramatyczne.

Kurs został stworzony na podstawie autentycznych materiałów pochodzących z anglojęzycznych uczelni prawniczych, anglosaskich procesów legislacyjnych i praktyki obrotu prawnego.

Kursanci uzyskają w ramach kursu roczny dostęp do World Law Dictionary.

Broszura informacyjna w załączeniu na dole strony.

szczegółowe informacje: https://tlumaczenia-prawnicze.eu/legal-english-by-translegal-iuridico/

Organizator przewiduje zniżki dla członków OIRP w Gdańsku.