Kulturalny Dzień Dziecka Z Teatrem Miniatura – zgłoszenia do 17 maja 2021r.

Kulturalny Dzień Dziecka
Z Teatrem Miniatura

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów wraz z dziećmi do Teatru Miniatura w Gdańsku na premierowe przedstawienie
Najbrzydsze zwierzę świata

Czy każde naj ma znaczenie? Największym marzeniem Fenka, Golca i Guźca jest wygrana w castingu na najbrzydsze zwierzę świata. Rekin chce zostać filmowym amantem, a Berta… zaraz, kim jest Berta? Malina Prześluga, jedna z najbardziej cenionych autorek sztuk dla dzieci, napisała komedię romantyczną, której akcja zabierze was między innymi na dno oceanu, plan filmowy i – oczywiście – na lotnisko. Tylko bohaterowie jacyś tacy… specyficzni… Ale wszystko zrekompensują Krystyna Czubówna i Hugh Grant.

Przedstawienie odbędzie się w dniu 30 maja (niedziela) i adresowane jest dla dzieci 6+.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 17 maja.

W tytule maila prosimy wpisać Teatr Miniatura zaś w treści maila należy podać:
• imię nazwisko,
• liczbę biletów

Każdemu radcy prawnemu/aplikantowi przysługują 3 bilety w promocyjnej cenie 10 (dziesięć złotych).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30 biletów) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Do zobaczenia!
Komisja ds. Kultury