Konferencja on-line: Kobiety w czasach wojny– rola prawniczek. Women in the times of war- the role of woman lawyers.

OIRP Opole – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu dnia 13 grudnia 2022r. zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji on-line nt.” Kobiety w czasach wojny– rola prawniczek. Women in the times of war- the role of woman lawyers”.

Wydarzenie organizowane jest z okazji Europejskiego Dnia Prawnika i Dnia Praw Człowieka.

Jest nam niezmienienie miło przekazać, że prelegentkami konferencji m.in. będą Panie mecenas z Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku Maria Ślązak – Prezes AEA- EAL oraz Magdalena Witkowska – Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku i Wiceprzewodnicząca Komisji Praw Człowieka CCBE.

WAŻNE –  Wejście będzie otwarte bez rejestracji, rejestracja jest konieczna dla tych uczestników, którzy chcą uzyskać punkty treningowe (5 punktów szkoleniowych / 5 godzin szkoleniowych przyznanych przez Okręgową Radę Radców Prawnych w Opolu e-mail szkolenia@oirp.opole.pl).

Termin: 13 grudnia 2022, 15:00-19:00 czasu polskiego na platformie zoom, z symultanicznym tłumaczeniem polsko-angielskim
ID: 863 7519 0130
PIN: 466431