Kolejny sukces Piłkarskiej Reprezentacji OIRP w Gdańsku.

Z radością informujemy, że nasza piłkarska reprezentacja zwyciężyła w XII Mistrzostwach Pomorskiej Izby Adwokackiej o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej, który odbył się 18 listopada w Elblągu ! Tym samym powtarzając sukces sprzed dwóch lat!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją ze zwycięskiego turnieju dla naszej piłkarskiej reprezentacji!

Nasza drużyna pokazała wielkie umiejętności, wygrywając turniej   po wygraniu wszystkich pięciu meczów podczas turnieju! Nasz zespół był, zdecydowanie najlepszą drużyną podczas sobotnich zmagań strzelając aż 17 bramek i tracąc tylko jedną!

Wszystkie wyniki:

    1:0 z NIKE WARSZAWA 1:0
    4:0 z Pomorską Izbą Adwokacką w Gdańsku
    1:0 z ORA Warszawa 1:0
    6:1 z Temidą Elbląg 6:1
    5:0 ze Stowarzyszeniem Gramy Bydgoszcz
Gratulacje kierujemy również do naszego utalentowanego Aplikanta Radcowskiego, Bartłomieja Trzebiatowskiego, który zasłużenie został Królem Strzelców Turnieju, strzelając aż 6 bramek! !Ponadto Radca Prawny Krzysztof Jóźwiak otrzymał tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju — gratulacje!

Nasz zespół prezentował się wyjątkowo dzięki zaangażowaniu oraz umiejętnościom wszystkich zawodników!
W mistrzowskim składzie wystąpili:
    r.pr. Tomasz Bronk
    r.pr. Korneliusz Głuchowski
    r.pr. Krzysztof Jurczak
    r.pr. Krzysztof Jóźwiak
    apl. radc. Bartłomiej Trzebiatowski
    r.pr. Rafał Gregorczyk
    r.pr. Dawid Szadaj
    r.pr. Sebastian Fischer
    r.pr. Daniel Eksterowicz (gościnnie z OIRP Bydgoszcz)

Serdecznie gratulujemy całej drużynie za wyjątkowe osiągnięcie! Niech ta wygrana będzie źródłem inspiracji dla wszystkich radców prawnych oraz aplikantów, pokazując, że w naszym środowisku talent można pokazać również na boisku!

#PucharJestNasz

———————–Zgłoszenia do reprezentacji piłkarskiej ———————-

Jednocześnie zapraszamy radców prawnych i aplikantów radcowskich do dołączenia do naszej Reprezentacji!  Nasza Reprezentacja oprócz udziału w turniejach branżowych bierze udział w największej w trójmieście w rozgrywkach ligowych – PL3!

Mile widziane będą osoby prezentujące dobry poziom sportowyz doświadczeniem w rozgrywkach ligowych i chcący wzmocnić naszą drużynę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z kapitanem – radcą prawnym Krzysztofem Jóźwiakiem na adres: krzysztof.jozwiak@oirp.gda.pl lub telefonicznie na numer 663-545-639