Karnawałowo w Teatrze Muzycznym – 28.01.2020

Karnawałowo w Teatrze

 

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów radcowskich  do spędzenia  karnawałowego  wieczoru  – 28  stycznia  2020 roku, na spektaklu „Czarna komedia”, w wykonaniu  aktorów  Teatru Kamienica  z Warszawy. Spektakl odbędzie się w Tatrze Muzycznym w Gdyni.

Czarna komedia” Petera Schaffera to jedna z najpopularniejszych komedii na świecie. Fenomen tego przedstawienia polega m.in. na odwróconej logice: kiedy na scenie gaśnie światło, aktorzy poruszają się swobodnie jakby w ich świecie panowała jasność, kiedy jednak na scenie zapalają się reflektory, wszyscy bohaterowie „wpadają w ciemność” i poruszają się po omacku, stąd komiczność sytuacji i całe serie pomyłek.

            W spektaklu wystąpią: Mateusz Damięcki, Jan Wieczorkowski, Marieta Żukowska, Marta Wierzbicka, Elżbieta Jarosik, Andżelika Piechowiak, Anna Maria Jarosik, Tomasz Sapryk, Jacek Lenartowicz, Jacek Kopczyński i Albert Osik

.
Ważne – tym razem proponujemy Państwu obejrzenie przedstawienia o godz. 17.30 lub o godz. 20.30.

           

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia
10 stycznia 2020 r.

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę radców/ aplikantów OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • tytuł spektaklu i koniecznie wybraną godzinę przedstawienia !

 

Radcy prawnemu przysługuje jeden bilet w cenie 50 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 110 zł (zamiast 125 zł).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30 biletów dla radców prawnych plus 10 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska