IV – Pomorski Turniej Wiedzy o Prawie – relacja.

Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz Sąd Okręgowy w Gdańsku po raz czwarty wspólnie zorganizowali Pomorski Turniej Wiedzy o Prawie, w którym wzięło udział w tym roku szkolnym 11 szkół podstawowych z województwa pomorskiego.

Do etapu międzyszkolnego, który odbył się w piątek 17 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 57 w Gdańsku zakwalifikowało się 30 uczniów.

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy podjęcia trudu nauki i przygotowań do konkursu obejmującego wiedzę z przedmiotów historii i wiedzy o społeczeństwie oraz praktycznej wiedzy prawnej i o funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości w naszym państwie.

Rolę członka komisji konkursowej pełnił reprezentujący Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku mec. Piotr Skorek (na zdjęciu).

Finały tegorocznej edycji odbędą się 30 marca 2023r.