I Festiwal Wodny OIRP Gdańsk na Basenie – 14 maja 2023r – zostały ostatnie miejsca!

Szanowni Państwo, to już ostatnia prosta, w najbliższą niedziele 14 maja widzimy się podczas naszego I Festiwalu Majowego.
Dla tych, którzy już się zapisali to tylko małe przypomnienie, a dla tych którzy nie zdążyli się jeszcze zdecydować, mam dobrą wiadomość, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego serdecznie zapraszamy.
Czeka na Was moc atrakcji, medale pamiątkowe oraz gadżety.
Do zobaczenia.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: oirp@oirp.gda.pl
———————————————————————–

Szanowni Państwo,

był Bal, była Gala, był też Piknik, ale tego jeszcze nie było!

Komisja ds. integracji, sportu i turystyki przy OIRP Gdańsk serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z pociechami, tymi dużymi i tymi małymi na pierwszą imprezę, która odbędzie się na „mokro”.

Festiwal odbędzie się 14 maja 2023 roku. Spotykamy się już od godz. 10:30 w Aqua Centrum Kolbudy, natomiast wodna zabawa rusza o godz. 11:00. 

Podczas naszego Festiwalu, przewidujemy mnóstwo zabawy, okraszonej konkurencjami sportowymi. Będą to między innymi zabawy na deskach Supaquafitness, biegi w kuli pneumatycznej, nurkowanie, w tym intro nurkowe, skoki, zabawy ze specjalistycznym sprzętem pływackim oraz wyścigi na łódkach.

Poza tym mnóstwo innych ciekawych atrakcji o wyszukanych nazwach, jak: Materacoshow, czy też Rękawkobranie. Dla miłośników magii będzie konkurencja zwana „Magiczną piłką”, będą nawet Konie na wybiegu. Imprezę zakończy mecz piłki wodnej.

A to wszystko dla Nas i naszych rodzin, w bajecznej atmosferze, przy pięknych kolorowych światłach i fantastycznej muzyce!!

Tych, którzy chcą odgrywać rolę kibiców, również serdecznie zapraszamy, przewidujemy mini poczęstunek z napojami.

Zgłoszenia do 5 maja 2023 roku proszę wysyłać na e-mail: oirp@oirp.gda.pl, w którym należy wskazać:

  • imię i nazwisko uczestnika,
  • ilość osób towarzyszących, w tym ilość aktywnych uczestników oraz;
  • tel. do kontaktu.

Ilość miejsc jest ograniczona!