Etap okręgowy konkursu Akademia Wiedzy o Prawie pod patronatem honorowym Pomorskiego Kuratora Oświaty

Dnia 31 marca br. odbył się I etap-szkolny- VII edycji ogólnopolskiego konkursu Akademia Wiedzy o Prawie. Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych rozwiązywali test wiedzy, a najlepsi awansowali do drugiego etapu na szczeblu okręgowym.

Drugi etap – okręgowy – odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2022r. Uczestnicy będą musieli rozwiązać kazus poprzez udzielenie odpowiedzi na 20 zamkniętych pytań wielokrotnego wyboru.
Najlepsi na szczeblu okręgowym wezmą udział w etapie centralnym, który odbędzie się 28 kwietnia 2022 r.
Jednocześnie informujemy, że po raz kolejny etap okręgowy konkursu Akademia Wiedzy o Prawie został objęty Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty – Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Wszystkim startującym życzymy powodzenia!