“Español de los negocios” – weekendowe szkolenie 12-14 marca 2021r.

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS), działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa izby oraz aplikantów do udziału w Español de los negocios – intensywnym weekendowym szkoleniu prowadzonym w czasie rzeczywistym w języku polskim i hiszpańskim, które odbędzie się w dniach 12-14 marca (umożliwiając tym samym uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

Szkolenie Español de los negocios prowadzone jest przez prawniczkę i nauczycielkę języka hiszpańskiego posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy w biznesie w Hiszpanii i ma ściśle praktyczny charakter. Uczestnicy poznają terminologię niezbędną do rozwinięcia umiejętności w zakresie profesjonalnej komunikacji w języku hiszpańskim. Zrozumieją, co sprawia, że ich pisany i mówiony hiszpański w miejscu pracy będą wyróżniać się precyzją i poprawnością. Zdobędą praktyczne umiejętności niezbędne do budowania swojej pozycji w krajowym i międzynarodowym środowisku pracy – niezależnie od stanowiska – a nadto przestaną się stresować rozmowami biznesowymi w języku hiszpańskim.

Wielu z Państwa aplikantów brało udział w naszych interaktywnych szkoleniach online i bardzo je sobie chwaliło. Będziemy niezmiernie wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o opisywanym szkoleniu wśród wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób – członków Państwa izby oraz aplikantów.

Polecamy aplikować już dziś, ponieważ do 24 lutego 2021 opłata early bird wynosi tylko 229 PLN. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org). Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniu.

W załączniku w formacie PDF przesyłam oficjalną ofertę szkolenia (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców). Na życzenie, jesteśmy w stanie także przygotować oferty specjalnie dostosowane tylko do Państwa potrzeb (np. cykliczne szkolenia dla mniejszych grup – tzw. grup warsztatowych).

mgr Natalia Gronowska

Koordynator i prowadząca szkolenie