ELBLĄG 2.06.2022 oraz 29.06.2022r. – szkolenie – rola pełnomocnika procesowego w postępowaniu cywilnym po zmianach k.p.c

Z prawdziwą przyjemnością informuję o wznowieniu wykładów w ramach cyklicznych szkoleń dla radców prawnych i aplikantów radcowskich zamieszkałych w b. okręgu Sądu Wojewódzkiego w Elblągu i odbywających się w Elblągu.

Przed wakacjami planujemy przeprowadzenie dwóch szkoleń z udziałem SSA Teresy Karczyńskiej – Szumilas, która przybliży problematykę roli pełnomocnika procesowego w postępowaniu cywilnym po zmianach kodeksu postępowania cywilnego.

1. Pierwsze odbędzie się w dniu 2 czerwca 2022r. o godzinie 17:00, w sali Ratusza Staromiejskiego, przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu.

2. Drugie szkolenie odbędzie się w dniu 29 czerwca 2022r. o godzinie 17:00, w Sali spotkań Biblioteki Elbląskiej im. Cypriana Norwida, przy ul. Świętego Ducha 3-7 w Elblągu.

Proszę o podanie terminów, tematyki wykładów i dwóch różnych miejsc ich wygłoszenia, z ogromną prośbą o umieszczenie ich na witrynie OIRP oraz w biuletynie, jak również, o ile to możliwe, o przesłanie do wiadomości radcom prawnym z okręgu elbląskiego na adresy mailowe.

Informuję ponadto że szkolenie to organizowane jest wspólnie z adwokatami Pomorskiej Izby Adwokackiej prowadzącymi praktykę w Elblągu i na terenie dawnego Województwa Elbląskiego