Dzień otwarty aplikacji radcowskiej w OIRP Gdańsk – 5 sierpnia 2022r !!

„Wahasz się czy startować na aplikację radcowską?

Chcesz się dowiedzieć jak ona przebiega ?

Jeżeli tak, to zapraszamy

5 sierpnia 2022 r. na Dzień Otwarty

poświęcony aplikacji radcowskiej przy OIRP Gdańsku.

W imieniu Dziekana OIRP w Gdańsku zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać szczegóły dotyczące rekrutacji i odbywania aplikacji radcowskiej.

W ramach spotkań z aplikantami i radcami dowiesz się:

• jak przebiega aplikacja radcowska,
  • dlaczego warto zdecydować się na odbywanie aplikacji radcowskiej,
  • porozmawiasz z przedstawicielami samorządu radcowskiego  o perspektywach zawodu radcy prawnego oraz
  • różnych formach jego wykonywania.

Program Dnia Otwartego:

sesja poranna:

– Zwiedzanie ośrodka szkoleniowego w Gdańsku przy ul. Czajkowskiego 3 – o godz. 09.00, 10.00 oraz o 14.00 i 15.00 (czas trwania: 10 minut),

– Spotkanie z radcą prawnym – przedstawicielem komisji ds. aplikacji – sesja Q&A – godz. 09.15 (#1)

– Spotkanie z przedstawicielami aplikantów – sesja Q&A – godz. 09.45 (#2)

sesja popołudniowa:

– Spotkanie z radcą prawnym – sesja Q&A – Radca prawny w urzędzie – korzyści z pracy w administracji publicznej – godz.14.15 (#3)

– Spotkanie z radcą prawnym – sesja Q&A – Radca prawny w Kancelarii – plusy i minusy wykonywania wolnego zawodu – godz. 15.00 (#4)

– Spotkanie z radcą prawnym – sesja Q&A – radca jako tzw. „in-house” w firmie- godz.15.55 (#5)

Dzień otwarty oraz wszystkie spotkania odbędą się w Ośrodku Szkoleniowym OIRP w Gdańsku przy ul. Czajkowskiego 3 (Gdańsk – Suchanino).

Dodatkowo, spotkania z radcami prawnymi o godz. 14.15, 15.00 i 15.55 zostaną przeprowadzone również na platformie ZOOM [LINK: https://bit.ly/3Jl80Ha] ”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!