Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku członkiem nowej Rady Programowej kierunku prawo Uniwersytetu Gdańskiego.

Z przyjemnością informujemy, że Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku – r. pr. Magdalena Witkowska zarządzeniem z dnia 12 stycznia 2022 r. została powołana na członka nowej skład Rady Programowej kierunku prawo Uniwersytetu Gdańskiego!!

Nowy skład Rady Programowej kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego:

1. dr hab. Małgorzata Balwicka-Szczyrba, prof. UG – Przewodnicząca Rady, przedstawiciel WPiA UG,
  2. dr hab. Sebastian Sykuna, prof. UG – Sekretarz Rady, przedstawiciel WPiA UG,
  3. SSA Artur Lesiak – Prezes Sądu Apelacyjnego w Gdańsku,
  4. SSA Rafał Terlecki – Prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku,
  5. SSO Joanna Łaguna-Popieniuk – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Gdańsku,
  6. adw. Przemysław Rosati – Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej,
  7. r. pr. Magdalena Witkowska – Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku,
  8. notariusz Wacław Jankowski – Prezes Rady Izby Notarialnej w Gdańsku,
  9. adw. Dariusz Strzelecki – członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku,
  10. dr Zbigniew Canowiecki – Prezydent „Pracodawców Pomorza”,
  11. dr Andrzej Sokołowski – Prezes Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych,
  12. dr inż. Zbigniew Zienowicz – Prezes Zarządu Hydromega,
  13. p. Wiktor Bąk – Wiceprezes Zarządu ATC CARGO,
  14. adw. Jerzy Glanc,
  15. notariusz Piotr Lis,
  16. p. Maciej Iwan – przedstawiciel studentów.Serdecznie gratulujemy!