“Doręczenia elektroniczne, jedna instytucja prawna i dwie ustawy” – nagranie ze szkolenia.

Szanowni Państwo❗

🎞Nie pozostajemy gołosłowni i z przyjemnością publikujemy dla Państwa nagranie szkolenia z dnia 1️⃣0️⃣ czerwca 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣r. :

“Doręczenia elektroniczne, jedna instytucja prawna i dwie ustawy”.

Szkolenie, które cieszyło się ogromnym wręcz zainteresowaniem prowadzone było przez Grzegorza Lemka, współzałożyciela Wydawnictwa Prawniczego LEX obecnie założyciela Wydawnictwa Kwantum będącego operatorem Poczty Prawniczej Nota.

Więcej informacji o Poczcie Prawniczej Nota można dowiedzieć się z www.pocztaprawnicza.pl

🎙Moderatorem spotkania był przewodniczący Komisji ds. promocji, marketingu i wykonywania zawodu, r.pr. Tomasz Palak

Dodatkowo w załączeniu przesyłamy materiały edukacyjne przygotowane przez Nota Poczta Prawnicza