WOLNE MIEJSCA – Bieg Fabrykanta – Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w biegu na 10 km w Łodzi – 27 sierpnia 2022 r.

Komisja ds. sportu, integracji i turystyki przy OIRP Gdańsk  serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków sportów biegowych do udziału w corocznych Mistrzostwach Polski Radców Prawnych w biegu na 10 km w Łodzi, które odbędą się 27 sierpnia 2022 r.

Dla tych co już brali udział w poprzednich edycjach reklamować tej imprezy nie trzeba,  a pozostałych informuję, że nie pożałujecie i na długo zapamiętacie udział w tej niesamowitej przygodzie- zapraszamy.

Rywalizacja i dobra zabawa rozgrywać się będzie na dystansie 10km, uwieńczeniem której będzie nie tylko zdobyty medal i satysfakcja, ale też możliwość integracji z naszymi kolegami z Łodzi.

Wyjazd planowany jest w dniu 27 sierpnia, natomiast powrót na dzień 28 sierpnia.

Zgłoszenia na Mistrzostwa należy dokonać na stronie internetowej organizatora Bieguwww.biegfabrykanta.pl., zaznaczając w odpowiedniej rubryce wolę udziału w VII Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów. 

Uczestnicy MPRP zobowiązani są do uiszczenia wpisowego zgodnie z regulaminem Biegu Fabrykanta. Ze strony OIRP można spodziewać się pokrycia kosztów noclegu i dojazdu.

Jeśli chodzi o szczegóły, proszę kontaktować się z przewodniczącym Komisji pod adresem e-mail: tomasz.oleksiewicz@oirp.gda.pl