6 luty 2022r. – Zimowe adwokacko-radowskie zawody środowiskowe dla wszystkich prawników Pomorza

Szanowni Państwo, Drodzy Koleżanki i Koledzy!

Zima co jakiś czas przypomina o sobie w Trójmieście – ale na Kaszubach stale trwa już od połowy grudnia. W tym roku po raz kolejny proponujemy wspólną rodzinną imprezę narciarską dla miłośników nart.

W poprzednim roku był Pierwszy Bieg o Puchar Dziekanów, od 2013 roku są zawody narciarskie o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej. W 2022 roku proponujemy wspólne – adwokacko-radowskie zawody środowiskowe dla wszystkich prawników Pomorza.

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 6 lutego 2022 roku o godzinie 11:00 w Wieżycy (to jedynie ok. 30 minut od granic Gdańska) na stoku Koszałkowo. Stok ten zawsze był perfekcyjnie przygotowany w dacie naszych zawodów – mimo tego, że aura np. w Trójmieście nie zawsze była zimowa. Biorąc pod uwagę doświadczenie zarządzających ośrodkiem i obecne warunki – nie ma żadnych wątpliwości, że nic nie zakłóci przygotowań i samych zawodów.

W zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) będą mogli wziąć udział adwokaci, sędziowie, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, komornicy i prawnicy „naukowcy” z Wydziału Prawa UG, aplikanci wszystkich samorządów, referendarze i – przede wszystkim – członkowie ich rodzin, w tym (szczególnie!) dzieci. W tych zawodach nie będzie przegranych! Planujemy trzy dziecięce kategorie wiekowe (z podziałem na dziewczynki i chłopców), a także trzy „dorosłe”, odrębnie dla nieco starszych dziewcząt i wiecznych młodzieńców. Planujemy również zawody snowboardowe – bez kategorii wiekowych (odrębnie kobiety i mężczyźni). Bardzo ważna będzie też kategoria rodzinna.

Preferowane są zapisy drogą elektroniczną (info@qbasport.pl – z podaniem wieku i „branży”), w dniu zawodów od 9:30 odbywać się będą uzupełniające zapisy. Udział w zawodach wiąże się z wpisowym w wysokości 25 zł od osoby, w jego ramach otrzymujemy 4 wjazdy wyciągiem, posiłek do wyboru w Barze „U Gosi” – a dla dzieci dodatkowo dwa znajdy oponami na stoku (snowtubing). Po zawodach odbędzie się uroczysta dekoracja laureatów.

W Wieżycy śnieg jest pewny. Bieżące informacje będą ukazywały się na stronach internetowych naszych samorządów i na profilach FB, warunki śniegowe można sprawdzać na http://www.zima.gd.pl/.

Serdecznie zapraszamy!
W imieniu