Zaproszenie  na występ Kabaretu „Hrabi”

Zaproszenie  na występ Kabaretu „Hrabi”

 

Komisja ds. Kultury,  z przyjemnością i ogromną radością zaprasza na występ Kabaretu Hrabi i Czesława Jakubiec w najnowszym programie „Ariaci”.Artyści z dużą dawką humoru, udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

          Występ odbędzie się 25 lipca br,   o godzinie 17.00 oraz o godz.  20.00 w Amfiteatrze Tarasów przy Aquaparku, Zamkowa Góra 3/5, na „wolnym powietrzu”, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarnych.

 

Zarezerwowaliśmy łącznie  60 biletów (w tym 40 dla członków OIRP) – dla członków naszej korporacji w cenie 50  zł, a dla osób towarzyszących 108 zł zamiast 125 zł  (cena jak zawsze promocyjna z uwagi na grupowy zakup biletów),w tym: 20 biletów na godz. 17.00 i 40 biletów na godz. 20:00.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 16 lipca  2020 r. W tytule maila prosimy o wpisanie „ Kabaret Hrabi” oraz podanie następujących danych:

imię i nazwisko,

numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,

liczbę biletów,

tytuł spektaklu.

 

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc  o przyznaniu biletu decyduje, jak zawsze,  kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Do zobaczenia,

 

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska