Zaproszenie do Teatru Muzycznego – „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” – 4 grudnia 2022r. – 16:00 i 19:00

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza do Teatru Muzycznego w Gdyni, w dniu 4 grudnia br, – na komedię „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” w reżyserii Tomasza Sapryka. Tym razem mamy do wyboru obejrzenie spektaklu o godz. 16.00 lub o godz. 19.00.

Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca, Milena Suszyńska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości – i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Państwa bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Członkowie naszej korporacji mogą zakupić bilety za pośrednictwem strony:

https://biletyna.pl/spektakl/Kumulacja-czyli-pieniadze-to-nie-wszystko/Gdynia20 % rabatem. Wystarczy tylko zgłosić się na adres: radca.kultura@oirp.gda.pl  – żeby uzyskać kod rabatowy.

Do zobaczenia!
Komisja ds. Kultury
Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska