ZAPRASZAMY NA ZABAWĘ DO MAJALAND !

Z okazji Dnia Dziecka Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów wraz z dziećmi do odwiedzenia w dniu 8 czerwca (sobota) nowego parku rozrywki w Gdańsku – Majaland.

Ten całoroczny park rozrywki zapewnia możliwość zabawy zarówno pod dachem jak i na zewnątrz. Jego atrakcje dedykowane są przede wszystkim dla dzieci w wieku szkolnym, chociaż i maluchom park zapewnia sporo emocji w odkrywaniu fantastycznego świata Pszczółki Mai i jej przyjaciół.

Koszt promocyjnego całodniowego biletu wstępu wyniesie 90 zł przy czym radca prawny /aplikant będzie zobowiązany do zapłaty kwoty 45 zł za jeden bilet. Każdemu radcy /aplikantowi przysługuje prawo do zakupu 2 biletów w promocyjnej cenie 45 zł. Możecie wykorzystać Państwo te bilety wg uznania, również dla opiekunów dzieci. Prosimy o zwrócenie uwagi na cennik parku rozrywki i fakt, że dzieci poniżej 85 cm nie płacą za wejście do Majaland.

Bilety będą ważne tylko w dniu 8 czerwca.

Park otwarty będzie w godzinach 10:00 – 18:00.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 13 maja br.

W tytule maila prosimy wpisać „Majaland” zaś w treści maila należy podać:

· imię nazwisko, radcy prawnego
· liczbę biletów

Jeśli będą Państwo zainteresowani dodatkowymi biletami w cenie 90 zł to proszę o taką informację w treści maila – będzie taka możliwość jeśli pula zarezerwowanych biletów nie zostanie wyczerpana.

Decyduje jak zawsze kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!
Joanna Friedrich-Sarad, Dorota Chylińska, Marta Małysa, Anna Szarmach, Ewa Gołębiewska, Edyta Seklecka