Zapraszamy na PUNKT ZERO – 22 styczeń 2023 – 20:00 – Teatr Wybrzeże (Scena Malarnia)

Komisja ds. Kultury OIRP w Gdańsku serdecznie zaprasza do Teatru Wybrzeże w Gdańsku na „Punt zero”, sztukę Radosława Paczochy w reżyserii Adama Orzechowskiego, z Mirosławem Baką w roli głównej.

Zapraszamy na ten interesujący spektakl w dniu 22 stycznia 2023r. (niedziela) na godzinę 20-tą do teatru Wybrzeże (Scena Malarnia). Główny bohater sztuki – jak czytamy na stronie Teatru Wybrzeże – pozornie ma wszystko, co kiedyś chciał mieć i jednocześnie nie ma najważniejszego – radości z życia. Dlatego swój stan egzystencjalny określa mianem „punktu zero”, a więc miejsca, które chce jak najszybciej opuścić, by ruszyć w poszukiwaniu utraconego sensu. Pomóc mają mu w tym z jednej strony wspomnienia, a z drugiej – zobowiązania oraz nadszarpnięte relacje z najbliższymi. Tylko czy rzeczywiście każdy z tych „elementów” okaże się w tej podróży niezbędny i pomocny?

Koszt biletu dla radcy prawnego wynosi 35,- zł (trzydzieści pięć), dla osoby towarzyszącej 70 zł (siedemdziesiąt złotych).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 29 grudnia 2022r.
W treści maila należy podać:
• w tytule „Punkt zero”
• imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku
• liczbę uczestników, w tym radców i/lub aplikantów radcowskich oraz osób towarzyszących

Tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń. Po potwierdzeniu przyznania biletów prześlemy informację mailową z prośbą o pilne dokonanie płatności.

Do zobaczenia w Teatrze. Życzymy niesamowitych wrażeń.

Komisja ds. Kultury
Joanna Friedrich-Sarad, Dorota Chylińska, Marta Małysa, Anna Szarmach,