Wycieczka do Wietnamu i Dubaju !!

Komisja ds. Kultury po raz kolejny serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów do  udziału we wspólnym wyjeździe. Tym razem naszym kierunkiem docelowym będzie Wietnam ale wykorzystamy konieczność  przesiadki w Dubaju, w którym spędzimy 2 dni.

Wyjazd planowany jest w terminie 31.10  – 09.11.2023. Wylot z  Warszawy  – dojazd co do zasady we własnym zakresie, ale jeśli wyrazicie Państwo taką potrzebę to będzie  możliwość wynajęcia busa. Organizatorem wycieczki jest  biuro Ecco Holiday Sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu, zaś naszym przewodnikiem będzie Pani Zuzanna, którą część z Państwa miała okazję poznać podczas naszych poprzednich wycieczek.

Program wycieczki jest dość intensywny. Naszą intencją było poznanie różnorodności Wietnamu, zarówno jeśli chodzi o krajobrazy i pogodę jak i jedzenie. Stąd pomysł aby

programem wycieczki objąć zarówno Wietnam północny jak i południowy (z dodatkowym przelotem wewnętrznym), co pozwoli na uniknięcie konieczności rozstrzygania dylematu co zobaczyć – Hanoi czy Sajgon ? Te dwa główne wietnamskie miasta dzieli od siebie ponad tysiąc kilometrów. Różnią się od siebie praktycznie pod każdym względem czy to historycznym, kulturalnym, klimatycznym czy nawet kulinarnym. Ta ostatnia kwestia – różnorodność kuchni oraz fakt, iż ceny jedzenia są bardzo niskie skłoniła nas do decyzji o zapewnieniu w ramach wycieczki tylko śniadań (poza dwoma dniami gdzie będzie zapewniony również lunch). Zachęcamy do próbowania street foodu, który  jest w Wietnamie bardzo smaczny i wszechobecny.

W wycieczce mogą uczestniczyć radcowie prawni oraz osoby towarzyszące (powyżej 12 roku życia),  przy czym liczba miejsc jest ograniczona.

Cena całej wycieczki (Wietnam i Dubaj) zależna jest od liczby uczestników i wynosi  PLN /osobę

  • 26-30 os. 8321 PLN/os.
  • 31-35 os. 8101 PLN/os.
  • 36-40 os. 7968 PLN/os.

    Dodatkowe koszty to  95 USD obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis lokalnego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne oraz  kwota 190 USD – dopłata do przelotu Hanoi – Ho Chi Minh i koszt wizy ok. 104  pln.

Przed podjęciem decyzji uprzejmie prosimy o zapoznanie się z programem wycieczki znajdującym się w załączniku.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres  radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 16 kwietnia 2023 r.

W tytule maila prosimy wpisać Wietnam  zaś w jego treści wskazać następujące informacje:

  1. Imię nazwisko radcy prawnego
  2. liczbę osób
  3. Chęć skorzystania z transportu wspólnego (bus) na lotnisko
  4. Rodzaj pokoju:

a) dwuosobowy

– w przypadku udziału osoby towarzyszącej proszę wpisać – „osoba towarzysząca” bez podawania danych tej osoby

– w przypadku braku osoby towarzyszącej w miarę możliwości proszę wskazać radcę prawnego z którym chciałoby się dzielić pokój bądź wpisać „dowolna osoba”

b) jednoosobowy

Jak zawsze, Państwa zgłoszenia do KK, zarówno co do chęci udziału w wycieczce, skorzystania z busa  jak i liczby osób towarzyszących, nie stanowią wiążącej deklaracji, są jedynie wskazówką czy uda się zebrać minimalną liczbę chętnych osób . 

Komisja ds. Kultury
Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska