Spotkajmy się w kinie – 27 maja 2022r. o godzinie 18.00

Komisja ds. Kultury zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich, tym razem na polski film „F***ing Bornholm” ze znakomitymi rolami Agnieszki Grochowskiej, Macieja Stuhra, Grzegorza Damięckiego i Jaśminy Polak.

Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?

Film będzie można obejrzeć w kinie Kameralnym Cafe w Gdańsku, w dniu 27 maja (piątek). Seans rozpocznie się o godz. 18.00, jak zawsze krótkim wprowadzeniem, zaś po  pokazie zapraszamy do udziału w dyskusji prowadzonej przez filmoznawcę.

Seanse filmowe są przeznaczone wyłącznie dla członków naszej Izby oraz osób towarzyszących.  Koszt jednego biletu dla Radcy Prawnego/Aplikanta wynosi 10-zł dziesięć złotych. Koszt biletu dla osoby towarzyszącej wznosi 20 zł. Każdemu członkowi naszej korporacji przysługują dwa bilety.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia  12 maja 2022 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.  W tytule proszę wpisać „kinoW treści maila należy podać:•    imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku•    liczbę biletów i numer telefonu.

Do zobaczenia w kinie,

Komisja ds. KulturyJoanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska