„Słowiński X Chopin – Impressions” – 23 maja 2024 – Polska Filharmonia Bałtycka

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów wraz z osobami towarzyszącymi w dniu 23 maja 2024 (czwartek) na godzinę 20.00 do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej (Gdańsk, ul. Ołowianka 1) na niezwykły koncert „Słowiński X Chopin – Impressions”.

Na koncercie muzycy zaprezentują nam twórczość Fryderyka Chopina       w jazzowo-orkiestrowej odsłonie, w aranżacjach Stanisława Słowińskiego, jednego z najbardziej znanych i rozchwytywanych skrzypków europejskiej sceny jazzowej i crossover. W programie usłyszymy utwory Chopina (m.in. Etiuda c-moll “Rewolucyjna”, Preludium e-moll, czy Nokturn e-moll)              w autorskich opracowaniach.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na nasz adres radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 8 maja br.

W tytule maila należy wpisać Chopin, a w treści wskazać: 

–   imię i nazwisko oraz numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
–   liczbę biletów,
–   numer telefonu.

Członkom naszej korporacji przysługuje jeden bilet w cenie 75- zł oraz bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 150, zł.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyznaniu biletu tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym                  w przesłanej do Państwa informacji potwierdzającej przyznanie biletów. Informacja o przyznanych biletach będzie przesyłana mailem.

Do zobaczenia, 
Komisja ds. Kultur
Joanna Friedrich-Sarad, Dorota Chylińska, Ewa Gołębiewska,  Marta Małysa, Edyta Seklecka, Anna Szarmach,